Gba Emulator Ve oyun Oynama

• 12 Kasım 2010
  • 5084 Okunma
  • 8 Cevap

1. Arkadaşlar beni çok yordu ama sonunda gba oyunlarına girmeyi başardım

http://www.maxicep.com/android-oyun/gameboid-lite-1-7-6-0-android-oyun-371116.html
    öncelikle bu arkadaşımıızn verdiği emulatorü indiriyoruz ve telefonumuza kuruyoruz

Şuanda Oyun atsanızda Çalışmaz malesef :) şimdi nasıl çalıştırıcağız olayı anlatıyım emulatorü açında bios ayarından bahsediyor ve sizi yönlendiriyor ama bios yok elimizde hemen
    Emuparadise.org - N64 Playstation Dreamcast SNES Genesis NES MAME ROMs ISOs bu siteden gba bios u indirip telefonumuza atıyoruz ve bios kısmından bin. uzantılı biosu seçiyoruz artık istediğiniz oyunları atıp rahatlıkla oynuyabilirsiniz.

Oyunlar için Rom Video Game Search telefondan veya bilgisayarınızdan bu adrese girip [telefonda ayar bölümünde oto. olarak atıyor bu siteye gitmek isterseniz] Gba Emulatorunu seçip istediğiniz oyunları indirip telefonunuza atabilirsiniz oyunları zipli yani rarlı halde atın yer kaplamaz ve sorunsuz çalışır rardan çıkartıpda atabilirsiniz... iyi oyunlar:aha:

Yazan: scootypippen
    mva52, maddock ve " Tehlike " bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. oyunlar çok iyi mi?

4. oldukca iyi oyunları var

5. anlatım güzel olmuş saolasın

6. anlatım güzelde tek bir şeyde takıldım emulatörü açıyorum bin dosyasını gösteriyorum gameboy yazıp açılıyor indirdigim gba romları nereden nasıl emulatöre gösteriip oynayacağım??

--------------- Ekleme ---------------

tamam ben gba deil gbc indirmisim o yüzden görmemiş tşk ederim

7. Teşekkürler......:ehe

8. Anlatım için teşekkürler.

9. kardes gorsel anlatm yaparmısn olmuyo bu

Yüklüyor...
20/09/2018 - 21:48