Rehber ve mesajları hafıza kartına aktarma?

Sponsorlu Bağlantılar

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
Rehber ve mesajları hafıza kartına aktarma?
Merhabalar arkadaşlar.. cidden büyük sorunlarımı çözen bir site forum dünyada var imiş...

şimdik sorunum 1500 küsür mesaj var 150 ye yakında rehberim var 2-3 tanede hat olunca sorun oluyor.

bunları düzgün bir şekilde hafıza kartına kopyalamak istiyorum ardından telefona soft format ile font sorununu düzeltip tekrardan telefon hafızasına aktarmak istiyorum..

rehberi ve mesajları hafıza kartına nasıl kopyalarım?

biliyorum gereksiz sayılabilecek bir konu ama anlamıyorum telefondan ne yapalım :) bu arada itiraz edeyim 3310 u özlemedim değil ne güzelmiş yahu o zamanlar istediğini yap pc işin içine girmiyor pek..:thumbup:

çok uzattım teşekkürler (telefon N70)

• Beğen
Tepkiler: çakır77

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sitede telefonu ( mesajlar ve rehber dahil olmak üzere ) bilgisayarda yönetmeyi sağlayan bir program görmüştüm. Programı kullanmadım, dediğin işlevi gerçekleştiriyor mu bilmem ama denemende fayda var. Olmazsa PC'ye aktarırsın kayıtları. PC Suite programıyla oluyor bu. ;)

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
benim usb ile biraz bu suite ile bağlanmak ters al aşağı hareketsiz tutmak gerekiyor bunun yerine daha sağlam ve rahatça geri yükleyebileceğim bir yöntem var ise öğrenmek isterim.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bluetooth adaptörü ile de olabilir. Bahsettiğim programı denedin mi veya araştırdın mı?

T_r3x

T_r3x

Üye
    Konu Sahibi
evet media dosyaları için pc suite kullanıyordum zaten dert yani o bakımdan sonrasında geri aktarım için sorun olacağını bildiğim için bulaşmak istemiyorum.

mv720

Üye
Hiç uğraşma menü - Araçlar - Hafıza Kartı'nı seç Seçeneklerden "Telefonu Hafıza Kartına Yedekle" yi seç. Bu kadar basit. Telefonu formatladıktan sonra aynı şekilde "Hafıza kartından Telefona Yükle" seçeneği ile tekrar yükle.

keremerson

keremerson

Üye
Hiç uğraşma menü - Araçlar - Hafıza Kartı'nı seç Seçeneklerden "Telefonu Hafıza Kartına Yedekle" yi seç. Bu kadar basit. Telefonu formatladıktan sonra aynı şekilde "Hafıza kartından Telefona Yükle" seçeneği ile tekrar yükle.
ewet katılıyorum en kolayı bu

ZAKUDO

Üye
virüsler de birlikte geri gelsin cebe dimi

kaan0

kaan0

Üye
mesajlar silinmeden tek tek pc suite ile kaytdet rehberi de sim karta kopyala de... o kadar sanırım..

Melihhh86

Üye
arkadaşlar ben nokia 6630 kullanıyorum.mesajları hafıza kartına kopyaladım.Peki bundan sonra hafıza kartından pc ye mesajları nasıl atabilirim.Hafıza kartı içinde mesajlar diye bi kısım görünmüyor..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaşlar ben nokia 6630 kullanıyorum.mesajları hafıza kartına kopyaladım.Peki bundan sonra hafıza kartından pc ye mesajları nasıl atabilirim.Hafıza kartı içinde mesajlar diye bi kısım görünmüyor..
hafıza kartından pc ye atamazsın yalnızca pc suite ile atarsın..

brucle

Üye
yaw bendede şu sorun pc suitenin son sürümünü kullanıyorum fakat mesajlar görünmüyor ne yaptım ettim olmadı lütfen yardım edin

fanat1

fanat1

Üye
brucle telefonun dilini ingilizce ye cevir öyle yükle. yoksa yüklenmiyor.

ata demirel

Üye
arkadsim o hafiza kartini yedekleme meselesi guzel dedin:oke:

KORKMAZ44

Üye
merhaba
arkadaşlar telefon rehberi hafoıza kartına metin belgesi olarak kopyalanmış samsung omnia hd cihaz metin belgesini nasıl dönüştürüp atıcam cihaza pcsuit de bir dert aktarma diye birşey yok pcsiute metin belgelerini çevirdik diyelim telefona nasıl atıcaz tek tek giriyorsun pc süite le direk aktarma felan yok off ki ne off

kahincocuk

Üye
ağa hiç uğraşma xplore yükle tele, ordan C:/system/mail dosyasını komple E:/system/mail dosyasına kopyala ama önce E:/ deki mail klasörünü sil...

mesajların hafıza kartındadır
mesaj ayarlarından kartı seçersen mesajların olduğu gibi durur...

önce xplore ayarlarından system dosyalarını gösteri açmam lazım...

sonra dediğim gibi E:/system klasöründeki mail klasörünü komple sil... sonra C:/system klasöründeki mail klasörünü E:/system klasörüne yapıştır... ama bak karıştırma ha... KOPYALA YACAKSIN, TAŞIMA YAPMA.... tüm klasörü kopyala bi dosya eksik olsa açmaz, özellikle index dosyası...

maviay09

Üye
e 250 için varmı bu olay

Çınar_04

Üye
:kop:

pamfn

Üye
arkadaşlar benim sorunum çok büyük. yardım ederseniz çok sevinirim. telefonum nokia 5130. 8000 küsür msjım var pc suit ile bunları bilgisayara atmayı denedim ama programın msjları görmesi 5 saat sürüyo bilgisayara kopyala dediğim zaman da kitleniyo 3 saatte anca kopyala seçeneği çıkıyo. anlıycağınız bu şekilde bilgisayara atmam imkansız bişey. şimdi 8000 olmadan ataydın bilgisayara diceksiniz ama napalım akıl edemedim :( yapabilceğim bir şey var mı?? hafıza kartına kopyalamayı denemedim tam nasıl olduğunu anlayamadım. bi çözüm yolu söyleyebilcek olan varsa teşekkürler şimdiden. lütfen yardım.

grafiker.kemal

Üye
arkadaşlar lütfen yardım evime hırsız girrdi tele fon çalındı 6220 clasc ama ben her ay yedeğinialıyodum yedek hafızakartına atıyodum şimdi aynı telden aldım ama hafıza kartını takıyorum bnm bilgilerimi göremiyorum rehber notları herşeyim içindeydi
allah rızasıiçin lütfen acil yardım

Üst Alt