Recep' in Tavuğu 3. Bölümde Turkcell Ceo su Oynayacak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi

Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv, "Recep'in Tavuğu" isimli reklam serisi için Şahan Gökbakar'la kamera karşısına geçti.

Serinin üçüncü reklamında, Şahan Gökbakar'ın son zamanlarda her yerden fırlayan tiplemesi Recep İvedik, serinin ilk iki reklamında yüce Turkcell Tavuğu'ndan aldığı vizyonlardan tayin ettiği yönle, Turkcell binasını basıyor.
Haldır huldur binaya dalan İvedik, Ciliv'i koridorda yakalayıp tarife pazarlığına tutuşuyor, sonunda Ciliv'i "CEO değil misin, bir dakika daha ver," diye ikna ediyor.
Yakın zamanda gösterime girecek olan reklam, bir tepe yöneticinin kendi ürününü tanıttığı ilk Türk reklamlarından olma özelliği de taşıyor.


yahoyt
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Ben De RekLamı İzLeyecem Diye HeyecanLanmıştım TeşekkürLer :)
 
mservank

mservank

Üye
Bu tavuğun velisi kim?:)
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
güzel reklam yapıyıolar çok komik
 
_dumanist_

_dumanist_

Üye
Şahan bunca yıllık televizyonluk hayatında kazanamadığı parayı bu sene bu filmden kazandı... Çok mutludur eminim :ehe
 
CEREN

CEREN

Üye
hakkını yememek lazım süper oynuyor

benım ufaklık bile gülüyo oda anlıo işte komıklıkten:D:D:D
 
qurbuz

qurbuz

Üye
saoL..!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt