Saat Realme Watch

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi

Realme'nin kısa süre önce ülkemizde 599 TL etiketle satışa sunduğu yeni akıllı saat modelini mercek altına alıyoruz. İşte Realme watch incelemesi.

Günümüz şartlarında ülkemizde satılan en ucuz akıllı saatin 1000 TL ve üzerinde etiketlere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Akıllı bilekliklerin fiyatları ise 150 TL'den başlayıp 2000 TL'ye kadar uzanan geniş bir aralığı kaplıyor.

Realme'nin kısa süre önce ülkemizde satışa sunduğu Realme Watch ise iddialı fiyatıyla ön plana çıkan bir ürün. Yalnızca 599 TL gibi bir etikete sahip olan Realme Watch, Apple Series 6 ile gelen kandaki oksijen oranını ölçme özelliğine bile sahip.
Realme Watch genel itibariyle günümüz akıllı saatlerinde yer alan hemen hemen tüm fonksiyonlara sahip. Elbette Realme Watch'tan bir Oppo Watch ya da Apple Watch performansı beklemek çok doğru olmayacaktır.

Lakin fiyatı oranında kıyasladığımız zaman Realme Watch'ın hayli başarılı işler çıkardığını söyleyebiliriz.
 


saycansel

saycansel

Üye
hoşuma gitti almayı düşünüyorum bu modeli
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt