Spor Real Football 2015'te Yenilikler

Sponsorlu Bağlantılar

samikadze

samikadze

Üye
nası yani?

Raso66

Raso66

Üye
Bence 15 e uğraşmaya değmez... 13 en iyisi aslında.. Almanya ve diğer takımları ve bazı milli takım futbolcuları hariç full oyuncu isimleri gerçek

adler03

Üye
    Konu Sahibi
13'te uygulama hatası olmasa daha iyi olurdu.

samikadze

samikadze

Üye
hangi hatadan bahsediyosun?

Raso66

Raso66

Üye
bazen donuyo çok kasıyo

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Kadro değişikliklerinde daha sık hata veriyor.RF 2014 daha rahat oynanıyor.

samikadze

samikadze

Üye
bazen oyun oynandiğında da oyuncuyla hızlı koşarken yerinde koşuyoo

Raso66

Raso66

Üye
dediğin gibi yerinde koşuyo ve bazen top ayağından baya uzağa gidiyo

samikadze

samikadze

Üye
ceza sahasında rakib oyuncumu eziyo ama penaltı yok

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 15'te peşpeşe iki üç maç yapılamıyor.Oyuncuların performansı düşüşe geçiyor.Ben bu sorunu bir nebze gidermek için Hell seviyesi yerine Legend seviyesi ile oynuyorum.Aslında futbolcuların performansını sabit tutacak bir edition gerekiyor.

samikadze

samikadze

Üye
legend zor değil mi?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Hell kadar değil.Hell seviyesinin bir altı oluyor.Daha aşağısı kolaya kaçar.

Raso66

Raso66

Üye
Rf 15 için full oyuncu isimleri ne zaman çıkar adler kardeşim ? Yani paket işlemi

esmerim_1453

Üye
en güzeli gerçekten rf14 , bunda sony ericsson k800'e çıkmayınca güzel olmamış.neden derseniz k800i'de görüntü kalitesi güzel.çünkü oyunlar 2mb'a yakın ve grafik ayrıntıda cabası tüm gameloft oyunlarında farkındaysanız oyun çıkacağı tarihten önce yayınlanan resimler se k800i'ye ait...

Raso66

Raso66

Üye
rf 15 de güzell ama futbolcu benzerlikleri doğru olsa keşkeBirde bazı hataları var tabi

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Rf 15 için fu ll oyuncu isimleri ne zaman çıkar adler kardeşim ? Yani paket işlemi
Brezilya takımlarındaki oyuncuların isimlerini çözmek çok zor oluyor.Takımları büyük oranda hazırladım diyebilirim.Arjantin takımlarını çözmek daha kolay olacak.Onlar da hazırlanıyor.Haftaya kalan takımları toplu bir şekilde gönderirim artık.

Raso66

Raso66

Üye
oyuncu adlarını nasıl çözüyosun

samikadze

samikadze

Üye
Alman takımlarını düzeltsen sevinirim. Bide futbolcu benzerliyi derken neden kasdeduyosunuz?

Raso66

Raso66

Üye

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Dani Alves de sarışın.

Üst Alt