Real Football 2012 For Android

Sponsorlu Bağlantılar

POKE

Üye
    Konu Sahibi
Real Football 2012 For Android
Real Football 2012 oyununu : Samsung Galaxy S II Samsung Galaxy S Samsung Google Nexus S Samsung Galaxy Wifi 5.0 SE Xperia Arc SE Xperia Neo V SE Xperia Neo HTC Evo 3D Huawei İdeos X5 (built.prop) LG Optimus Black cihazları üzerinde sorunsuz bir şekilde çalıştırarak oynayabilirsiniz.

DOWNLOAD
APK Dosyası:

SD Dosyası:

:alkis

ore_nore

Üye
galaxy ace de oynanır mı yukarda yazdıkların arasında yok da benim net kotalı ona göre indirecem.

POKE

Üye
    Konu Sahibi
480x854 pixel aralığındaki telefonlar için uyumludur, Galaxy Ace 1 380x480 yani olmaz Galaxy Ace 2 olsaydı olurdu

ore_nore

Üye
tşler

seymen16

seymen16

Üye
Apk yı başka bir siteye upload eder misin buradan indiremiyorum.

POKE

Üye
    Konu Sahibi
link çalışıyor kardeşm Ayrıca şunu söyliyeyim sd dosyaları olmadan apk bi işe yaramaz önce APK yı kurucaksn sonra E hafızasında bi klasör oluşturcak SD dosyasınıda rar dan çıkartıp o klasöre atıcan hepsi bukadar...

ALFMAN

ALFMAN

Üye
ya . bnim galaxy fit acaba yüklemede sorun yaparmı ?? :tşk:

elros26

Üye
ben s2 cihazıma android marketten indirdim ama maç yapma sınırlı. stamina istiyor ve hemen oynamak istiyorsanız para vermeniz lazım bunda öyle bir şey var mı?

oguzk582

Üye
Galaxy s2 olur mu

alien97

alien97

Üye
:tşk:

POKE

Üye
    Konu Sahibi
apk nın cracklı olup olmadığını demedim indirip deneye arkadaşlar varsa yazsın, bu arada s2 de oyun çalışır

Deleted.

Üye
pesi tercih ederim ama denemek lazım

reaurora

reaurora

Üye
ben s2 cihazıma android marketten indirdim ama maç yapma sınırlı. stamina istiyor ve hemen oynamak istiyorsanız para vermeniz lazım bunda öyle bir şey var mı?

Her stamina bittiginde oyundan cik tarihi bir gun ileri al, sonra oyuna don ozgurce oyna :D

POKE

Üye
    Konu Sahibi
S2 de çalışır ama crackli mi onu denemedim henüz

kaan çelik

Üye
link çalışıyor kardeşm Ayrıca şunu söyliyeyim sd dosyaları olmadan apk bi işe yaramaz önce APK yı kurucaksn sonra E hafızasında bi klasör oluşturcak SD dosyasınıda rar dan çıkartıp o klasöre atıcan hepsi bukadar...
arkadaslar güzel bir açıklama yaparmısınız lütfen oyunu sd dosyaları nereye atıcaz klasör oluşuyorsa klasörün adı ne ? lütfen yardım edin

haktan143

Üye
ideos x5 çalıştırıyor mu acil cevap

• Beğen
Tepkiler: HaYTo

Üst Alt