[Ramazan] AVM'de saat kaçta lokantada olmalıyız ? :D

• 21 Temmuz 2014
  • 792 Okunma
  • 24 Cevap

1. Arkadaşlar yarın yada çarşamba günü bi kız arkadaşımı yemeğe götürücem Ankarada yaşayan mutlaka bilir CEPA AVM yada Optimum. HD İskendere götürmeyi düşünüyorum iskender seviyo çünkü. Yalnız şimdi yarım saat önce falan orda olsak sıkıntı olur mu yer bulabilir miyiz giden var mı ? :D Sap gibi kalmayalım sonra :D

Yazan: OnurAYDN
  2. 1 saat önceden git gezersiniz olmazsa

Uygulamaaaaa

Ahmettt878 bunu beğendi.
  3. ya zaten baya önce gidicez gezicez. olmazsa önce gider durumlara bakarız sorarız adamlara, olmazsa yer ayırtırız galiba ? olur mu ki öyle..

4. Ben ankarada oturuyorum en az 1.30 saat once gıdın bazı yerler fok kalabalık oluyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Rezervasyon yaptırabiliyosun galiba geçen sene gitmiştik biz AVM ye Bursa da vardı öyle

iPad ile gönderdi
  6. Ankarada pek gormedım oyle sey

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Usta 1.30 saat orda mı oturucaz :D mesela adamla yüz yüze rezervasyonda mı yapamıyoruz ? :D

8. Avm gittiniz mi kızlar mutlaka kıyafet bakmayı sever zaten magzalarda vakıt gecer

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. tamam işte, adamla konuşup iftar saatine masamızı ayırtıp gezip dolaşıp gelsek oluyo yani ?

10. Evet oyle yapsanız olabılır

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Tamam usta eyv :)

12. Şimdiden size afiyet olsun arkadasım biraz erkenden olduda :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Yarın gidersek çokta erken olduğunu sanmıyorum ama çarşamba gidersek evet erken oldu biraz, eyvallah :D Bide hesabı hesaplayalım bakalım :D :D

-Emre bunu beğendi.
  14. Hd iskerdere gıdersenız en az bi hd yesenız içecekte olsa 30 tl aşagı olmaz 2 kişi yada 34 tl miydi neydı tek kışı ya 12 yada 14 fiyatı ben gıttım den aklımda kalan bu ama yenı gıyatı bılmıyorum arkadasım

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bende HD düşünüyodum zaten. 30-35 lira sıkıntı değil ya normal fiyat iskender yiyoruz sonuçta :)

phasan bunu beğendi.
  16. Arkadasım yanlış bilgi verıpte yanıltmak istemem fıyatlar degıstımı bılmıyorum baş başa yemek yemek guzel olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. İnternettende araştırdım İstanbulda mart ayında 1.5 porsiyon 2 adet 30 lira. Çok bişey fark etmez heralde zaten kızın 1.5 porsiyon yemesi mümkün değil hayatta 1.5 isticeni sanmıyorum istesede sorun çıkmaz zaten 30 lirayla gidicek halim yok :D

18. Sakın az parayla gıtme rezıl olursun :) kıza kızın yas kac

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. aynı yaştayız 17-17 :)

20. Sizin yas guzel miş benım eskı kız arkadasımla aynı yas ve aynı gun domuştuk

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 20:10