[Ramazan] AVM'de saat kaçta lokantada olmalıyız ? :D

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
[Ramazan] AVM'de saat kaçta lokantada olmalıyız ? :D
Arkadaşlar yarın yada çarşamba günü bi kız arkadaşımı yemeğe götürücem Ankarada yaşayan mutlaka bilir CEPA AVM yada Optimum. HD İskendere götürmeyi düşünüyorum iskender seviyo çünkü. Yalnız şimdi yarım saat önce falan orda olsak sıkıntı olur mu yer bulabilir miyiz giden var mı ? :D Sap gibi kalmayalım sonra :D

Berkkk2375

Üye
1 saat önceden git gezersiniz olmazsa

Uygulamaaaaa

• Beğen
Tepkiler: Ahmettt878
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
ya zaten baya önce gidicez gezicez. olmazsa önce gider durumlara bakarız sorarız adamlara, olmazsa yer ayırtırız galiba ? olur mu ki öyle..

phasan

phasan

Üye
ya zaten baya önce gidicez gezicez. olmazsa önce gider durumlara bakarız sorarız adamlara, olmazsa yer ayırtırız galiba ? olur mu ki öyle..
Ben ankarada oturuyorum en az 1.30 saat once gıdın bazı yerler fok kalabalık oluyor

0MG90

0MG90

Üye
Rezervasyon yaptırabiliyosun galiba geçen sene gitmiştik biz AVM ye Bursa da vardı öyle

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
tamam işte, adamla konuşup iftar saatine masamızı ayırtıp gezip dolaşıp gelsek oluyo yani ?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiden size afiyet olsun arkadasım biraz erkenden olduda :)

Yarın gidersek çokta erken olduğunu sanmıyorum ama çarşamba gidersek evet erken oldu biraz, eyvallah :D Bide hesabı hesaplayalım bakalım :D :D

• Beğen
Tepkiler: -Emre
phasan

phasan

Üye
Yarın gidersek çokta erken olduğunu sanmıyorum ama çarşamba gidersek evet erken oldu biraz, eyvallah :D Bide hesabı hesaplayalım bakalım :D :D
Hd iskerdere gıdersenız en az bi hd yesenız içecekte olsa 30 tl aşagı olmaz 2 kişi yada 34 tl miydi neydı tek kışı ya 12 yada 14 fiyatı ben gıttım den aklımda kalan bu ama yenı gıyatı bılmıyorum arkadasım

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bende HD düşünüyodum zaten. 30-35 lira sıkıntı değil ya normal fiyat iskender yiyoruz sonuçta :)

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
Bende HD düşünüyodum zaten. 30-35 lira sıkıntı değil ya normal fiyat iskender yiyoruz sonuçta :)
Arkadasım yanlış bilgi verıpte yanıltmak istemem fıyatlar degıstımı bılmıyorum baş başa yemek yemek guzel olur

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasım yanlış bilgi verıpte yanıltmak istemem fıyatlar degıstımı bılmıyorum baş başa yemek yemek guzel olur

İnternettende araştırdım İstanbulda mart ayında 1.5 porsiyon 2 adet 30 lira. Çok bişey fark etmez heralde zaten kızın 1.5 porsiyon yemesi mümkün değil hayatta 1.5 isticeni sanmıyorum istesede sorun çıkmaz zaten 30 lirayla gidicek halim yok :D

phasan

phasan

Üye
İnternettende araştırdım İstanbulda mart ayında 1.5 porsiyon 2 adet 30 lira. Çok bişey fark etmez heralde zaten kızın 1.5 porsiyon yemesi mümkün değil hayatta 1.5 isticeni sanmıyorum istesede sorun çıkmaz zaten 30 lirayla gidicek halim yok :D
Sakın az parayla gıtme rezıl olursun :) kıza kızın yas kac

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
aynı yaştayız 17-17 :)

Üst Alt