Raikkonen Kovalainen'i Tebrik Ediyor..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Macaristan Grand Prix'si Kimi Raikkonen için zor geçse de, vatandaşı Heikki Kovalainen Hungaroring'de ilk galibiyetine ulaştı. Kimi Raikkonen de, Kovalainen'in bu başarısını tebrik ediyor."Heikki Kovalainen'i Formula 1'de ilk galibiyetine ulaştığı çin tebrik ediyorum. Kötü şansını geride bıraktı ve şimdi sıra onda."

Yaz tatilinde Kovalainen'i partiye götürebileceği espirisinin ardından Raikkonen önümüzdeki yarışın yapılacağı Valensiya pisti hakkında konuştu.

"Yeni pistleri keşfetmeyi seviyorum. Çocukluğumda kart kullandığım yıllardan bu yana bilinmeyen pistlerde sürüş yapmayı çabucak öğrenmişimdir. Tıpkı Budapeşte'de olduğu gibi sıcak olacak ve bu da bizim sevdiğimiz bir şey. Çünkü aracımız yük sek sıcaklığa kolayca uyum sağlıyor gibi görünüyor."

"Ferrari markalar şampiyonasında liderliği elinde bulunduruyor. Bu da daha iyi bir aracımızın olduğunu ve çok fazla potansiyelimizin olduğunu gösteriyor."
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt