Raikkonen: ''Ferrari'de Panik Yok''..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Kimi Raikkonen hayal kırıklığıyla sonuçlanan Britanya Grand Prix'sinin ardından takımının sakin kalacağına ve gelecek hafta Hockenheim'de yapılacak yarışta geri döneceklerine inanıyor.

Takımın Silverstone'daki yarışta hata yaparak, lastikleri değiştirmemesi nedeniyle Kimi Raikkonen ve Felipe Massa araçlarını pist üzerinde tutmakta zorlanmış ve kötü birer yarış geçirmişlerdi.

Ferrari başkanının, eğer şampiyon olmak istiyorlarsa takımın bu aptalca hatalara bir son vermesi gerektiği uyarılarına rağmen Raikkonen tüm bu olanların çok da kötü olmadığını düşünüyor.

Raikkonen Ferrari sitesine yaptığı açıklamada "Yine de, aldığım beş puan ve Felipe ve Lewis ile şampiyonaya liderlik yapıyor olmak beni tatmin etti."

"Şimdi gelecek yarışı bekliyoruz ve panik olmadan tepki gösteriyoruz. Kazanan bir araca sahip olduğumuzu biliyoruz. Sadece büyük problemlerin olmadığı bir haftasonuna ihtiyacımız var."

"Testler için iki gün Hockenheim'dayız. Felipe de perşembe günü pistte olacak. Bu pistte Ferrari ile ilk yarışım olacak. Bu yüzden benim için yeni bir deneyim. Rekabetçi olacağımızı söyleyebilirim çünkü F2008 biz nerede olursak olalım rekabetçi olabileceğini ispatladı. Bu yüzden geri dönebiliriz." diye konuştu.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt