Raikkonen Galibiyet Mücadelesi Verebilir..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Kimi Raikkonen kötü sonuçlanan sıralamalara rağmen Avrupa Grand Prix'inde galibiyet için mücadele edebileceğini düşünüyor.İspanya Grand Prix'inden sonraki ilk galibiyetini almayı amaçlayan Raikkonen yarışa 4. sıradan başlayacak. Takım arkadaşı Felipe Massa son bölümde Raikkonen'den yaklaşık yarım saniye daha hızlıydı.

Raikkonen, kirli tarafta kalmasına rağmen iyi start alabilirse yarışta güçlü olacağına inanıyor.
Raikkonen "4.lük aradığım değildi ancak kesinlikle dünyanın sonu değil."

" Gridde daha da yukarılarda olabilirdim ancak Q3'te son durumda bir kaç noktada lastiklerimi kilitledim ve değerli zamanlar kaybettim. Dramatik değildi ancak bu pistte küçük hata büyük şeylere mal oluyor."

" Özellikle iyi bir start alabilirsem galibiyet mücadelesi verebileceğime inanıyorum. İyi bir aracımız var ve özellikle yarışta rekabetçi olması gerekiyor." dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt