Radyosu Olmayan S60 Telefonlara Radyo Koyma

Sponsorlu Bağlantılar

sublieutenant

sublieutenant

Üye
aslında güzel bir fikir olmaz diyede bir şey yok..nasılmı..
önce işportacılardan 2-5ytl arasında değişen radyolar var onlardan 1adet ve birde japon yapıştırıcı alıyoruz..
radyoyu küçük boyutta alırsak daha iyi sonra bunu telin altına uygun bir yere yapıştırıyoruz.. isteyen ayrı pil alır isteyen yani entegre olayının değişik versiyonu elentriği kulaklık opsiyonundan alır...
tabii bu işin şaka yanı neolur arkadaşlar böyle şeylere kafa yormayın nokia bu teli para kazanmak için yapıyor , eğer böyle bişey olsa bu mala radyo koyardı ve daha yüksek bir fiyata satardı...
bu işi sadece telefoncu daha doğrusu zihni sinir işi telefoncular yapar oda entegre mi olur yoksa normalmi olur orasını bilemem..saygılar..

mahirmete

mahirmete

Üye
1 milyoncularda süper radyolar var madeni para büyüklüğünde :D

ocu77

ocu77

Üye
hocam uğraşmayın bence böyle şeylerle..gidin mis gibi radyolu kulaklık alın..öbür türlü olmaz..olursada temel işi olur benden söylemesi..

perfectlover

Üye
<div class='quotetop'>(padme &#064; May 22 2006, 03&#58;15 PM) [post=340229]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Nov 27 2005, 11&#58;47 PM) [post=216129]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bence radyolu kulaklık en iyi çözüm hiçbirşey ekletmene gerek kalmıyoo ben öyle çözdüm 6630 var bende.. [/b][/quote]

bende 6680 kullaniyorum ve malesef radyosu yok.Eski telefonumda vardi,6680 de aramam dedim ama yanilmisim.Radyolu kulakligi nasil temin edebilirim veya nokia da orjinal olarak bulabilirmiyim?Bende radyosuz tlf.a radyo entegresi olabilecegini dusunmuyorum.Aslinda olsa bile orjinal karttaki devrelere bir zarari olabilirmi diye dusunuyorum.Radyo seviyorsak ,tlf radyolu olmali.Alisinca insan ariyormus
[/b][/quote]
Nokia&#39;nın radyolu kulaklık modelleri var. Her yerde bulabilirsin. Alışveriş sitelerinden konu hakkında fikir edinmeni tavsiye ederim.

msw

msw

Üye
Al bitane 3250 olayı bitir hoca

odin

Üye
bence en iyisi radyolu bi mp3 player almak. hem telefonda mp3 dinlemekten daha ii mp3 player'da dinlemek. batarya derdi yok, otobüste kapat derdi yok. bu işi telefonla yapmak yerine bu iş için özel üretilmiş ürünlerle yapmak daha iyi bence.

tofy

Üye
çözüm yolu radyolu kulaklık işte ilk sayfada göstermişim

mevlut

Üye
3230 daki de gprs ile clısıyordu sanırım..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bencede sadece harici bir aygıtla olabilir bu iş...

blodmoon

blodmoon

Üye
bence en iyisi radyo kulaklık entegre olarak yaptırırsanız telefonunuz acılır ve satmaya karar verdıgınızde fiyat duser bu yuzden radyo kulaklık alın veya waptan dinleyin

ben_daha_yeniyim

Üye
symbian ne arkadaşlar ne işe yarıyor _? ben geri kaldım biraz sorry :(

mevlut

Üye
bencede bu iş hikaye bir ara duydum telefoncula teli açıp entegere koyuyorlarmış ama oda pek dengeli olmuyormuş daha sonra telefon kafayı yiyormuş ben ekletecektim ama otur olayları duyunce vasgeçtim elinizdeki telefondanda olmayın derim ben bilginize....

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
ben_daha_yeniyim' Alıntı:
symbian ne arkadaşlar ne işe yarıyor _? ben geri kaldım biraz sorry :(

Bu konuda sitede bir makale yayımlayacağım. Bir kaç gün sürebilir..

sokarus

sokarus

Üye
beyler beyler olay su visual radyo 3650 zamanın dan beri var radyosuz tel ler icin ama unutmayın oda gprs den kullanılabiliyo

myben

Üye
Cumleten Selamlar
Evet radyosu olmayan telefonlara radyo eklenebiliyor konuyu acan arkadaşım dogru bilgi almış şimdi nasıl eklendiğini size kısaca bagsedeyim 6630 gibi telefonlarda bir radyo alıcısı yok bunu hepimiz biliyoruz ki konu içinde bi arkadaşım kulaklık anten gorevi goruyor demiş ki alıcın olmadan antenin istediği kadar olsun bi işe yaramaz 6630 gibi telefonların içi acılarak 1 entegre 1 direnc 1 diot kullanılarak radyo alıcısı yerleştiriliyor telefonada bir radyo programı alıcınız oldugu için programınız da calışmaya başlıyor kiiiiiiiii yaptırmanızı asla tavsiye etmem sonucta telefonunuz garanti kapsamı dışında kalıyor yapan kişinin elinin tirremesi ile yapacagı soguk lehim ile 2 gun sonra bordunuz yanabilir yada telefonunuzu direk cope atabilirsiniz işrarla radyo diyorsanız en guzel yolu radyolu kulaklık telefonunuzu kac gunde bi şarj edersiniz bilemem ben entegreyi monte ettirecegim diyenler de kadıkoy e bi ugrasınlar bicok telefoncu bunu 10 - 15 ytl karslıgında yapıyor
saygılar

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
walla bi radyo için o kadar uraşmam.Benim 6600 a mp3çaldırıyom bana yetio ses az ama :D

bilgesamet

bilgesamet

Üye
iyi olurdu ama bunu biliyoduk tşk...

denizyalcin

denizyalcin

Üye
ancak gprs ile olur onunda benzini pahalı... :(

mustafacimdeli

Üye
Ya HİÇ Bİr Radyo Programi Olmaz Avea Radyo Var İnternette DoaŞiyor Ama Bİr İŞe Yaramiyor

ahmet_ceylan

Üye
evet bende haberci kardesime katılıyorunm banateyze olgu demıstı telefona program atıyorsun diye aslı cık madı

Üst Alt