Radyosu Olmayan S60 Telefonlara Radyo Koyma

Sponsorlu Bağlantılar

sokarus

sokarus

Üye
ah biz turkler neden yetinmesini bilmiyoruz ki?

bi seyi cok isteriz 3 gun sonrada bıkarız

(Bi istanbulu cok isteyip bırakmamısız)

gsmelih

gsmelih

Üye
arkadaşlar radyo programı yok bir kaç kişi nete koymuş insanlar indirmiş linkten ama telefon açmamış:(yani imkansız

sinan42

Üye
arkadaşlar olmaz öyl entegre işleri ben telefonunun içini açtırmam hem de telefonun zarar görmesine yol açar yapmak isteyen varsa yapsın eniyi yöntem radyolu kulaklık.....
[email protected]

özgür41

özgür41

Üye
arkadaşım o bence GRS alır yani kontörle:)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
şimdi bu konu hortladı ya 100 kişi cevap yazar:ehe

devilatör

devilatör

Üye
Yanılıyorsunuz arkadaşlar radyo programları var sadece GPS üzerinden kullanıldığından kontör yeme gibi bi eksisi var ama sonuçta böyle programlar meeevvvcccuuuutttt:) saygılar

maxirıdvan

Üye
arkadaşlar eklentiş yapmayalım alalım bir tane radyolu kulalklık olur biter ben alıcam da acaba varmıdır ki varsa hemen alırım

Soneday

Soneday

Üye
Radyo bir donanımdır,programla falan olacak iş değil.Telefonada entegre edilecek birşey değildir.
Bunun için o telefona özel radyolu bir sürüm olması lazım,radyo için telefonda ayrı bölüm olması lazım,on boardaki sistem radyo desteklemeli vsvs

imkansız.

ennes2

ennes2

Üye
kardes radyo imkansiz fabrika KOYMAMİSSA OLMUYOOO !!!! ben cok yol denedim olmadi

bugra_selduz

bugra_selduz

Üye
radyolu bir telefonun z den romundan radyo programı alnır ama dedii gibi içine küçük bi parça koyuyular o zaman çalışıor o parçayı taktırdınmı yine radyo uygulamasını bulman lazım

Üst Alt