Radyosu Olmayan S60 Telefonlara Radyo Koyma

Sponsorlu Bağlantılar

mustafakarasan

Üye
    Konu Sahibi
Radyosu Olmayan S60 Telefonlara Radyo Koyma
arkadaslar bende bu olay olmaz diye biliyorum ama geçen gün arkadasım rastlamış adamın biri radyosu olmayan teline radyo ekletmiş biliyorum bu iş programla olmaz ama entegre ile ekletmiş olabilir bence sizlerden bu olay hakkında bilgisi olan var ben bu olayı okişiye sorup sizleride burda aydınlatacagım bu olay programla olmasa bile entegre ile kesin olur çünkü radyolu tellerde bile bu olay entegre ile oluyor bu iş bukadarda zor değil sizleerden bu olay hakkında bilgisi olanlar buraya yazsınlar ama bosuna mesaj yazıp forumu doldurmasınlar yok boyle birşey olmaz olamaz diye yazıp sayfayı doldurmayaınkiş bilenler yazsınki herkes aydınlansın

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
sen bu olayı en kısa zamanda ögren bana lazım cünkü

mustafakarasan

Üye
    Konu Sahibi
bilenler yazsınki bizlerde ogrenelim mesela cep telefonu tamir edenler falan bu konuyu iyi bilirler neticede bunları yapanlar yine telefoncular sitede boyle sahıslar varsa bizi aydınlatsınlar

Nike

Üye
Nokia 3230 da radyo var o radyo programını bulabilirsek iyidir

mustafakarasan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bu konudan anlayan yokmu acaba

tofy

Üye
bence radyolu kulaklık en iyi çözüm hiçbirşey ekletmene gerek kalmıyoo ben öyle çözdüm 6630 var bende..

symbianboy

Üye
şöyle bişey olabilirmi bi bak istersen

tofy

Üye
işte bu nokia telefonlara olan radyolu kulaklık:

pasa

pasa

Üye
radyosuz telefonlara ne programla nede ekleme yapılarak radyo olur sadece radyolu kulaklıkla olur oda zaten iyi çekmiyor

Haberci

Haberci

Üye
mustafakarasan arkadaşım şevkini kırmak gibi olmasın ama bu konuyu açtığında bir bildiği var galiba dedik.Yoksa bu telefona radyo olmadığını veya olamıyacağını biliyoruz ama sırf seni kırmamak için uyarın üzerine de arkadaşlar cevap yazmadılar sanıyorum.Ancak Nokia firması senni söylemiş olduğuentegreyi koyarsa bu iş olr yoksa o telefona dışarıdan birilerinin entegre koyması (neresine koyacak) mmkün değil ve olsa bile astarıyüzünü geçer.Onun için böyle bi şey şu an için mümkün görünmüyor.Ve sen de arkadaşlara bir bilen varsa yazsın falan deyince bu işin buraya kadar olduğunu gözlemledik.Bu model de eskilerde kaldığından Nokia firmasının bunlara ilave bi şey yapması da mümkün değil.BUnu unutun.Farklı seçenekler var (tofy nin yazdığı gibi) onları değerlendirin. Teşekkürler...

platinyumx

Üye
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Nov 28 2005, 10&#58;53 AM) [post=216345]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
mustafakarasan arkadaşım şevkini kırmak gibi olmasın ama bu konuyu açtığında bir bildiği var galiba dedik.Yoksa bu telefona radyo olmadığını veya olamıyacağını biliyoruz ama sırf seni kırmamak için uyarın üzerine de arkadaşlar cevap yazmadılar sanıyorum.Ancak Nokia firması senni söylemiş olduğuentegreyi koyarsa bu iş olr yoksa o telefona dışarıdan birilerinin entegre koyması (neresine koyacak) mmkün değil ve olsa bile astarıyüzünü geçer.Onun için böyle bi şey şu an için mümkün görünmüyor.Ve sen de arkadaşlara bir bilen varsa yazsın falan deyince bu işin buraya kadar olduğunu gözlemledik.Bu model de eskilerde kaldığından Nokia firmasının bunlara ilave bi şey yapması da mümkün değil.BUnu unutun.Farklı seçenekler var (tofy nin yazdığı gibi) onları değerlendirin. Teşekkürler...
[/b][/quote]
oo arkaşlar ama olmuyor ki böyle arkadaşımız konu açmış illada bilgi vermesine gerek yok diğer bilgisi olan kişilerden olmayanlara bilgi aktarılması için köprüdür böyle şeyler bence

bu arada arkadaşlarımızada konuya açıklık getiirdikleri için teşekkürler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
2 secenek war

ya tofynin koydugu resimdeki gibi bir radyo kulaklık edıneceksınız
yada s60lara radyo programı war gprs uzerınden baglanıo ve ücretli ayrıcada turk kanalları cekmıomus die duymustum

tommy

Üye
Bence bu konu bitmedi ewlerde kullandığımız çoğu radyo da yayını kulaklıktan alır yani kulaklığı anten olarak kullanır. Yani eğer telefon da başkasıyla konuşabiliyosak radyoyu da kullanmak için entegreye ihtiyacımız olmaması lazım sadece alıcı yani anten olarak bir kulaklık ve bir programla radyo dinleyebiliriz.

altug92

Üye
3230un radyosunu nokia nın sitesinden buldum ben ama demo ve gprs ten oluo

perfectlover

Üye
Böyle birşey mümkün değil. Entegre haline getirilmiş radyo devresini telefonun kartına monte etmek, bunun için plaket üzerinde yeni bir devre meydana getirmek gerekir ki bu da mümkün değildir. En optimum çözüm radyolu kulaklık almandır. Ayrıca ortalıkta dolaşan söylentilere de son noktayı koymak gerekir. "Radyosu olmayan telefonlara program aracılığı ile radyo eklemek "diye bir şey yok. Yalnızca GPRS üzerinden bağlanan bir program var Delmira&#39;nın bahsettiği gibi. Yapacak birşey yok.

emesut

emesut

Üye
perfectlover arkadaşıma katılıyorum telefonunda radyo yoksa yoktur yani dişarıdan entegre falan ekleme ile olacak birşey degıl bu boşuna umutlanmayın artık.

denizyalcin

denizyalcin

Üye
imkansız olay...entegre ile radyo eklemek

cenkozgen

cenkozgen

Üye
bence de.. ama radyolu kulaklık fikri hoşuma gitti... eger bi gün radyosu olmayan bi telefonum olursa ve bir radyo dinlemek isterse canımki şayet ,işte o zamn perfectlover e teşekkür ederim:) tabi şimdi de etmek lazım

reyes

Üye
beyler bu sekilde sonradan radyo entegre etmek cok zor bi durum cunku telefonun içinde radyo koysunlar dişe bos biyer yok yani anlatabildim mi telefonun içi kendi özelliğine göre yapılıyo

padme

padme

Üye
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Nov 27 2005, 11&#58;47 PM) [post=216129]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> bence radyolu kulaklık en iyi çözüm hiçbirşey ekletmene gerek kalmıyoo ben öyle çözdüm 6630 var bende.. [/b][/quote]

bende 6680 kullaniyorum ve malesef radyosu yok.Eski telefonumda vardi,6680 de aramam dedim ama yanilmisim.Radyolu kulakligi nasil temin edebilirim veya nokia da orjinal olarak bulabilirmiyim?Bende radyosuz tlf.a radyo entegresi olabilecegini dusunmuyorum.Aslinda olsa bile orjinal karttaki devrelere bir zarari olabilirmi diye dusunuyorum.Radyo seviyorsak ,tlf radyolu olmali.Alisinca insan ariyormus

Üst Alt