Quick Posts+ 1.1


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Quick Posts+ isimli bu uygulama ile yürürken mesaj yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Uygulama ile yürürken kameranız açık konuma getiriliyor. Böylece telefonunuzun ekranında hem bastığınız yeri hem de yazdığınız mesaj görüyorsunuz. Bu uygulama ile Twitter, Facebook iletileri atabilir; e-mail ve mesaj yazabilirsiniz.
Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
 

Ekli dosyalar

marist

marist

Üye
Teşekkürler.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt