GÜLMECE Uygulamam Markette

Sponsorlu Bağlantılar

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar sizlere bugün yeni yazdığım android uygulamamdan bahsetmek istiyorum. Uygulamamın adı GÜLMECE. Adından da anlaşılacağı gibi sizlerin gülmesini sağlamak amacı ile geliştirdim uygulamayı :) Uygulama içerisinde Çeşitli kategoriler mevcut. Mesaj kutusu , komik mesajlar , iğrenç mesajlar , aşk mesajları , dini mesajlar vb. , Şiir Sokakta resimleri , Troll Bilimi resimleri , Baaddin Karikatürleri, Gibi Ol karikatürleri , Film Replikleri gibi kategoriler mevcut. Bu kategoriler zaman ile güncellenerek sürekli olarak artacaktır. Google Playdaki ve buradaki yorumlara göre uygun olan kategorileri uygulama içerisine ekleyebilirim.

Uygulama içerisinde herhangi bir kategori için katkıda bulunmak isterseniz [email protected] adresine elinizde bulunan içeriği gönderebilirseniz uygulama içerisine uygun olanları ekleyebilirim.

Aşağıdaki Karekodu Taratarak Uygulamayı İndirebilirsiniz.

UYGULAMANIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİ
GÜLMECE
Seninde canın sıkılıyor biliyoruz! Merak etme şimdi kahkahalar ile gülmeye hazır ol!
Uygulama içerisinde bütün içerikler internetten otomatik olarak GÜNCELLENECEKTİR. Bilgiler güncellendiğinde kullanıcıya bir mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Gülmece uygulaması içerisinde bulunan kategoriler ,altkategoriler ve özellikler ;

★★★ Mesaj Kutusu ★★★
✔ Aşk Mesajları
✔ Komik Mesajlar
✔ İğrenç Mesajlar
✔ Günaydın Mesajları
✔ İyi Geceler Mesajları
✔ Dini Mesajlar
✔ Doğum Günü Mesajları
★ Uygulama içerisindeki bütün mesajları tek tık ile kopyalabilirsiniz.
★ Mesajları sosyal medyada (Whatsapp,twitter,facebook) direkt olarak tek tık ile paylaşabilirsiniz.
★ Mesaj sayısını girerek ilgili mesaja gidebilirsiniz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
★★ Baaddin ★★
✔ Yüzlerce birbirinden eğlenceli baaddin resimleri.
✔ Resimleri paylaş butonu ile paylaşabilirsiniz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
★★ Gibi Ol ★★
✔ Gençlerin yeni trendi birbirinden eğlenceli onlarca Gibi Ol resimleri.
★★ Film Replikleri ★★
✔ Onlarca filmden binlerce harika replikler ve replikleri söyleyen bilgileri.
★★ Troll Bilimi ★★
✔ Yüzlerce birbirinden eğlenceli Troll Bilimi resimleri.
✔ Resimleri paylaş butonu ile paylaşabilirsiniz.
★★ Şiir Sokakta ★★
✔ Yeni ve eskimeyen trend Şiir Sokakta' nın yüzlerce resimleri.

Eğlenceli ,Bol Kahkahalı Günler!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61, firostr ve ANIL

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar. Uygulamayı eğer kullanıyorsanız google playda yorum yapabilirseniz çok sevinirim.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulama hoş olmuş. Ama kendimi bildim bileli, uygulamadan çıkarken, çıkış uyarısı hoşuma gitmemiştir. Eminim benim gibi düşünen insan az değildir.

Uygulamadan çıkış uyarısını kaldırısanız bence daha iyi olacaktır. Başarılar dilerim.

jatvalca

jatvalca

Üye
başarılarının devamını dilerim güzel çalışma

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

@Bab-ı Umut Bey, bende tam tersine bazen yanlışlıkla uygulamarda geri tuşuna basıyorum ve direkt olarak kapanmasını hiç sevmiyorum bu nedenle özellikle kapansınmı uyarısı ekliyorum.
Fakat ilerde geri dönüşlere istinaden geri tuşuna çift basarak kapatma özelliği ekleyebilirim. Daha pratik olur sanırım.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Olumlu yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

@Bab-ı Umut Bey, bende tam tersine bazen yanlışlıkla uygulamarda geri tuşuna basıyorum ve direkt olarak kapanmasını hiç sevmiyorum bu nedenle özellikle kapansınmı uyarısı ekliyorum.
Fakat ilerde geri dönüşlere istinaden geri tuşuna çift basarak kapatma özelliği ekleyebilirim. Daha pratik olur sanırım.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bak bu fikir daha güzel.
çıkmak için geri tuşuna bir kez daha basın seçeneği fena fikir değil. Tabi takdir sizindir yinede.

hussky

hussky

Üye
indirdim kurcalıyıp fikir beyan ederim

tayfundemirbas

tayfundemirbas

Üye
    Konu Sahibi
@Bab-ı Umut Bey, artık çıkmak için geri tuşuna çift tıklamanız yeterli fikriniz için tekrar teşekkürler :)
@hussky İndirdiğiniz için teşekkürler. Tabiki olumlu olumsuz fikirlerinizi beklerim.

hussky

hussky

Üye
Test ettim iyidir hoştur baattin in tüm karikatür lerini bir arada bulmakta hoş oldu

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jatvalca

jatvalca

Üye
uygulama çok güzel ara sıra indirilirken hata oldu (google playdede yazdım) diyor ama sürekli değil
baho bölümünü güncellersen yada yeni resimler eklersen uygulama tadından yenmez

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Devamı Gelir İnşallah

hussky

hussky

Üye
uygulama offlıne da kullanılmalı...ayrıca içerik 2 saat vakıt ayırsan bıtıyor.. Zaman harcayıp ıcerıgı genısletmelısın aksı halde sıradan ve gecıcı bır uygulama halıne gelır

Üst Alt