quantumof hesabım neden banlandı?

• 2 Ağustos 2014
  • 562 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Admin arkadaşlar bakabilirlermi quantumof hesabımı neden banladınız 7 günlük ban almışım banlanacak birşey de yapmadım banı kaldırırmısınız

Yazan: qwwerrttddftyygg
    Samsung ile gönderdi
  2. 7 günden ne olacak?

7 gün tatil yap işte. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Arkadaş sebebini sormuş ama

Nexus ile gönderdi
  4. Ben admin değilim

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Arkadaş sebepsiz yere ban aldığını iddia ediyor. Eğer öyleyse bu söylemin çok saçma.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Superfan bunu beğendi.
  6. Bence sebepsiz değildir çünkü adminler boş iş yapmaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Ban yemeden önce en son hangi konulara baktın? Söyle de bir girelim olay yeri inceleme yapalım :ehe Şaka bir yana gerçekten söyle 1-2 tane konuda bir bakalım forum kurallarına aykırı bir şey yapmışmısın yapmamışsın.

8. Sebepsiz yere ban aldim

Samsung ile gönderdi
  9. Belli ki bir şey yapmışsın yani. Hafiften filan belki yanlış bir söz söyledin. Yani 7 gün boş yere niye ban yiyesin? Bu forumda artık banlama yetkisi kimdeyse yani boş yere yapmamışdır.

Ha belki farketmeden bir şey söyledin 2-3 defa. Uyarılar habersize birikmiştir. Öyle de otomatik ban yemiş olabilirsin. Ama yani sebebsiz yere yemek saçma. Bu forumu ciddi insanlar yönetiyor. Çoluk çocuk değil. İnsanları boş yere uzaklaştırmazlar.

Sen şimdi hatırlıyorsan son girdiğin konuları söyle bakalım.

10. Admin arkadaşlarda bi ban sebebi belirtmemiş zaten
    ---
    Hiçbir şey yapmadim.ve hiçbir yanlis söz söylemedim

Samsung ile gönderdi
  11. Bak ben bir şey buldum.

< Resmi açmak için tıklayın >
    ---
    Sen dedin mi öyle bir şey? Adam senin yalaka dediğini yazmış oraya.

12. Ben o arkadaşa yalaka demedim konuyu iyi incele

Samsung ile gönderdi
  13. Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Bak ben sadece senin üye ismini yazdım ve arattım. Bu arkadaş @Casonurillas admin(@EroL)'a şikayet etmiş. Ve link verdiği konuda senin birine yalaka dediğin yazmış. O konuyu şu an açtığımda senin bir tane mesajın bile gözükmüyor. Bilmiyorum gerçekten yazdın mı yazmadın mı ama adam seni admine şikayet etmiş. Kendi aranızda anlaşın işte.

15. açıktan hakaret var gibi, hem ban sebebin de %90 yazıyordur

Mobil cihaz ile gönderdi
    mürteza16 bunu beğendi.
  16. Bir de göz göre göre söylemedim demesi...

17. Adminlerden rica edelim diyelim mürteza çok yoruldu 1 hafta tatil yapmak istiyomuş diye :tebessüm: Onlar da seni kırmaz heralde :naughty:

hasaneness bunu beğendi.
  18. Admin konunun o kısmını kişiliğe hakaret söylemiyle silmiştir... Bilginize ve sebebsiz değil adama birisini uyarıyor diye 'ben yalakalık yapanları sevmem' yazdın. Ha arkamdan konuştuğunuz için teşekürler insan bi haber verir ama haberim olmucağını sandığınız içinde ultra teşekür. Ve admine bunu bildirmek benim görevim. Konudaki o mesajlar admin tarafından silinmiştir... Şimdi bulamazsınız... Ve sebepsiz ne yaa sana bildirdim hatta bunu admine bildireceğim diye. Ama arkamdan konuşacağınızda bana msj olarak gönderseniz daha iyi olacak. Ha zaten bana yalaka demedi başka birine dedi onu söyleyeyim...

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Düşünmedim değil aslında. :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Uygulasaydın bari o kadar düşünmüşün :sirit:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 14:11