Yardım quantumof hesabım neden banlandı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwwerrttddftyygg

Üye
    Konu Sahibi
quantumof hesabım neden banlandı?
Admin arkadaşlar bakabilirlermi quantumof hesabımı neden banladınız 7 günlük ban almışım banlanacak birşey de yapmadım banı kaldırırmısınız

mürteza16

mürteza16

Üye
7 günden ne olacak?

7 gün tatil yap işte. :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Arkadaş sebebini sormuş ama

Superfan

Superfan

Üye
Ban yemeden önce en son hangi konulara baktın? Söyle de bir girelim olay yeri inceleme yapalım :ehe Şaka bir yana gerçekten söyle 1-2 tane konuda bir bakalım forum kurallarına aykırı bir şey yapmışmısın yapmamışsın.

qwwerrttddftyygg

Üye
    Konu Sahibi
Sebepsiz yere ban aldim

Superfan

Superfan

Üye
Sebepsiz yere ban aldim
Belli ki bir şey yapmışsın yani. Hafiften filan belki yanlış bir söz söyledin. Yani 7 gün boş yere niye ban yiyesin? Bu forumda artık banlama yetkisi kimdeyse yani boş yere yapmamışdır.

Ha belki farketmeden bir şey söyledin 2-3 defa. Uyarılar habersize birikmiştir. Öyle de otomatik ban yemiş olabilirsin. Ama yani sebebsiz yere yemek saçma. Bu forumu ciddi insanlar yönetiyor. Çoluk çocuk değil. İnsanları boş yere uzaklaştırmazlar.

Sen şimdi hatırlıyorsan son girdiğin konuları söyle bakalım.

qwwerrttddftyygg

Üye
    Konu Sahibi
Admin arkadaşlarda bi ban sebebi belirtmemiş zatenHiçbir şey yapmadim.ve hiçbir yanlis söz söylemedim

qwwerrttddftyygg

Üye
    Konu Sahibi
Ben o arkadaşa yalaka demedim konuyu iyi incele

Superfan

Superfan

Üye
Ben o arkadaşa yalaka demedim konuyu iyi incele

Bak ben sadece senin üye ismini yazdım ve arattım. Bu arkadaş @Casonurillas admin(@EroL)'a şikayet etmiş. Ve link verdiği konuda senin birine yalaka dediğin yazmış. O konuyu şu an açtığımda senin bir tane mesajın bile gözükmüyor. Bilmiyorum gerçekten yazdın mı yazmadın mı ama adam seni admine şikayet etmiş. Kendi aranızda anlaşın işte.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
açıktan hakaret var gibi, hem ban sebebin de %90 yazıyordur

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Superfan

Superfan

Üye
Bir de göz göre göre söylemedim demesi...

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Admin konunun o kısmını kişiliğe hakaret söylemiyle silmiştir... Bilginize ve sebebsiz değil adama birisini uyarıyor diye 'ben yalakalık yapanları sevmem' yazdın. Ha arkamdan konuştuğunuz için teşekürler insan bi haber verir ama haberim olmucağını sandığınız içinde ultra teşekür. Ve admine bunu bildirmek benim görevim. Konudaki o mesajlar admin tarafından silinmiştir... Şimdi bulamazsınız... Ve sebepsiz ne yaa sana bildirdim hatta bunu admine bildireceğim diye. Ama arkamdan konuşacağınızda bana msj olarak gönderseniz daha iyi olacak. Ha zaten bana yalaka demedi başka birine dedi onu söyleyeyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...