Qt v4.08(0) + QtMobility v1.02(0) + QtWebkit v4.08(0) + Qt components v1.01(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

n73üm

Üye
süresi geçmiş sertifika. yardım.

Umut

Umut

Üye
Dosyalardaki sertifikaları kaldırdım yani unsigned yaptım. Telefonu hackli olanlar bir de böyle denesinler:

yoldash48

yoldash48

Üye
benimkisi hackli değil çalışırmı güncel olanı. Molome uygulamasını çalıştırmak için kullanıcam. Yardım plsss..

mhustafa

mhustafa

Üye
N8 Belle yüklü. Ve Hackli telefon. Güncelleştirme hatası almaktayım. Kurulmuyor kısacası.

Umut

Umut

Üye
N8 Belle yüklü. Ve Hackli telefon. Güncelleştirme hatası almaktayım. Kurulmuyor kısacası.

3 mesaj üstteki dosyayı denediniz mi? 12 kişi indirmiş, ancak yorum yapan olmamış.

atölye

Üye

c6-01 Belle yüklü. Ve Hackli telefon. Güncelleştirme hatası almaktayım. Kurulmuyor kısacası.

yüklenmiyor aynı

murat_dagyar

Üye
merhaba indirmede problem yok sıkıntısız indirdim ancak problem yüklemede proğramların sertifika süresi geçmiş bu sebepten dolayı qt telefona yüklenemiyor.

rsm39

rsm39

Üye
sertifikalı,sertifikasız aynı güncelleştirme hatası

Node

Node

Üye

Önceki sürüm varsa onları kaldır sonra kur

----------Eklendi @ 11:03:38 ---------- Yazıldı @ 10:57:11 ----------

Yüklü uygulamalarda önceki sürüm görünmediği için silemiyorum. Ne yapmam lazım?

alem09

Üye
Arkadaşlar indirmeyin..

necati45

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]zaten güncelleştirme hatası veriyor[/SIZE][/COLOR]

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Süresi geçmiş sertifika diyor.

By Kavak

By Kavak

Üye
Teşekkürler

akifd

akifd

Üye
kardeş bunu 701e yüklesem HER HANGI BIR ZARARI olurmu ben opera mobile 12 kullanıyorum fakat cihaz dokunmaya 4'5 saniye sonra cevap veriyor opera mobile de biraz yavaş yani onun için yükleyecegin

nameste108

Üye
Arkadaşlar linki yeniler misiniz ya da içinde qt gömülü mağaza linki verir misiniz

cukuleaks

Üye
link ölü galba :/

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Nokia E7-00 Opera mini next 7 ile linke tıklayınca hata veriyor başka link yokmu lütfen :(

writter

Üye
link telef olmus

KxTR79

KxTR79

Üye
teşekkürler:)

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
link yok mu başka :(

Üst Alt