Qt Camera Demo v1.02(1) Nokia Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Qt Camera Demo v1.02(1) Nokia Belle Signed
Uygulama demo değildir sadece isminde demo vardır :)

Uygulamayla kameranın özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Vizör görüntüyü göstermek ve hareketsiz görüntü yakalamak için yeteneği vardır. Bu uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı olarak vizör görüntüyü analiz eden ve görüntü hakkında bir histogram penceresini gösterir. Fazla maruz kalan bölgelerde gerçek zamanlı görüntüler piksel işleme tekniklerini göstermek için vizör olarak işaretlenir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪, ergene123 ve IKHULAKU

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
güzel program paylaşım için sağol hocam

benighted

benighted

Üye
oncelikle tesekkurler.bunu yukleyince ayri bi kamera uygulamasimi olacak yoksa orjinal kamera uygulamasi uzerine yama gibi biseymi olacak.

- - - Eklendi - - -

uygulamayi yukledim ayri uygulama oluyor ancak c7 de cok kasiyor belki bnm telden dolayidir bilmiyorum bu sekilde kullanmak mumkun degil.diger yukleyen arkadaslar kasip kasmadigini soylerse sevinirim cunku kullanisli bi uygulamaya benziyor.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia 700'de kasmadan çalışıyor :oke:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler kardeşim :p

larten123

larten123

Üye
sağol :alkis

emreli01

emreli01

Üye
oncelikle tesekkurler.bunu yukleyince ayri bi kamera uygulamasimi olacak yoksa orjinal kamera uygulamasi uzerine yama gibi biseymi olacak.

- - - Eklendi - - -

uygulamayi yukledim ayri uygulama oluyor ancak c7 de cok kasiyor belki bnm telden dolayidir bilmiyorum bu sekilde kullanmak mumkun degil.diger yukleyen arkadaslar kasip kasmadigini soylerse sevinirim cunku kullanisli bi uygulamaya benziyor.
Kardeş aynen bende de aynı ayarlar bölümünde felaket kasıyor berbat yani :/

- - - Eklendi - - -

tabi paylaşım için :tşk:

polluxea♪

polluxea♪

Üye
deniycem sagolun :)

serecans

serecans

Üye
teşekkürler bu internet bağlantısı istiyor yok mu yüklemenin başka yolu

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt