Qt acil yardim !

Sponsorlu Bağlantılar

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
Qt acil yardim !
arkadaşlar ben Qt yazılımını guncelemek ıcın kaldırıp tekrar yuklemek istedm ama simdi geri yüklemıyor yazısı geliyor dır part larını yuklemeyi denıyorum ornk Qtwepkit Qt bileşeni eksik yinede devam edilsinmi yapmam lazım lutfen yardım edin .s

- - - Eklendi - - -

2 tane actım bunu sile bilirsiniz .

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
hikmet kardesim yukleme tamam ama bı program yuklicek olim kabul etmiyor .r Qt yukle diyor ne yapmam gerek .s

hikmet366

hikmet366

Üye
Sade Qt olanı yükleceksın wet kıd mobıltıy felan değil eğer yükleyecegin uygulama o mobiltıy wepkit istıyor ise onlarıda yükeceksın ilk Qt sade Qt olanı yükle

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
bana ayrı upload edermısn ? Holtfile sorun var bende rıca etsem

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yuklenemiyor hatası veriyor .s

hikmet366

hikmet366

Üye
Ovi mağazadan yükle Qt u öyle yap birde

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
oyle bir uygulama bulunamadı dedi :'(

hikmet366

hikmet366

Üye
benim aklıma başka bir şey gelmıyor baska arkadaşlar konuyu görür ise yardım ederler

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
anladm kardesm saol tskr edrm yardmın icn.

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
hikmet ben Qt yukledm ama karta yukldı tel deil herani bi problem olurmu kardeşim ?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
oviden bulamazsınız başka uygulama ile yüklemen gerek mesela talking cat gibi hafıza kartında sorun olmaz

hikmet366

hikmet366

Üye
hikmet ben Qt yukledm ama karta yukldı tel deil herani bi problem olurmu kardeşim ?

hayır o verdiğım Qt e ye yüklenen c ye yükleyince 7 Mb Gidıyor ondan sana e ye yüklenı verdim hiç bir sorun olmaz merak etme

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
tskr ederm kardeşm ama bir sorun daha var .s viber indirıp yukledımde devamlı bir hata alıyorum Qtmobility 1.0.2 vea ustu yukleyn dyor yapıyorum ama kabul etmiyor 1.1.3 v yuklu aynı hatayı tekrarlyo 1.0.2(0) vea ustu ne yapmam gerek yardım eden olursa sevınırm .

2'si wechat hatası server hazır deil lutfen daha sonra tekrar deneyin yazıyor .s bir çozum bulan arkadaşlar varsa yardm etsn

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim ama Qt Mobilty Son sürüm lınki bende yok araştır bulursun

wechat programı ni ben kullanmadıım içın bilmiyorum

problemboy3

problemboy3

Üye
    Konu Sahibi
kardeşm buldum yukledm ama gene hata veriyor elinde viber varsa link verirmisn ?

Üst Alt