Acil Yardim Edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

monika

Üye
    Konu Sahibi
Acil Yardim Edin
s.a , dun telefonumu pc suitle elma hatalarini duzeltmesi bolumune tikladim bsiler yapti sonrada yazdi bazi fazla dosyalar var silinmesi gereken diye cydelete felan sil dedim ondan sonra telefonum normal acildi ancak telefonumu tekrar restore etmek istedim ios 4.2.1 e denedim 1013 hatasi verdi ios4.3 e denedim yine ayni hatayi verdi i tunesi kaldirdim geri yukledim yine ayni hata bi yardim edin arkadaslar lutfen nasil duzelte bilirim bu telefonu

hakankurban

hakankurban

Üye
host ayarlarını düzelt bilgisayarındaki 1013 hatası o yüzden kaynaklanıyor..

monika

Üye
    Konu Sahibi
cvp icin tsk arkadasim
peki nasil duzeltecem veya sende duzenlenmis hali varsa bana verebilirmisin?

hakankurban

hakankurban

Üye
host dosyasındaki apple ile olan en alttaki yazıları sil ve kaydet sonra dene işlem başarılı olacaktır

monika

Üye
    Konu Sahibi
malesef kardes olmadi ama bu hatayi alinca greenpoison ile jailbreak yaptim telefon acildi hersey tmm bi tek 3g baglantisi yapamiyorum buna bi cozum yokmu ? varsa soleyebilirmisiniz?

_Faruk

Üye
3g bağlantısı yapamamanın değeri büyük ihtimalle kapalı olmasıdır telefondan ayarlar>genel>ağ burdan 3g yi etkinleştir

monika

Üye
    Konu Sahibi
cvp icin tsk arkadasim ama 3g yi etkinlestirmeme ragmen baglanti yapamiyorum

_Faruk

Üye
bağlantidan kasıt nedir hattın 3g ye açık mı ?

monika

Üye
    Konu Sahibi
evet abonmenli kart kullaniyorum 3g sinirsiz ancak 4.2.1 e gecip jb yapinca 3g baglantisi yapamiyorum 3g nin acik olmasina ragmen husel veri agi felan bisiler diyo sonrada kartiniz 3gye acik deil felan bisiler diyo baglanti yapmama izin vermiyo :S

maktama

maktama

Üye
evet abonmenli kart kullaniyorum 3g sinirsiz ancak 4.2.1 e gecip jb yapinca 3g baglantisi yapamiyorum 3g nin acik olmasina ragmen husel veri agi felan bisiler diyo sonrada kartiniz 3gye acik deil felan bisiler diyo baglanti yapmama izin vermiyo :S
Bağlantı ayarlarınızdan "hücesel veri ağı" ayarınız açık mı?
3G bağlantı hızı teknolojisini temsil eder.Sizin sınırsız olan 3G değil(ki 3G zaten istediğiniz sürece hattan veya telefondan aktif/pasif yapılabiliyor) internet bağlantı kotanızdır. İnternet bağlantısı için de hücresel veri'yi aktifleştirmelisiniz ayarlardan. Ha yine olmadıysa ya da sorununuz bu değilse bilemiyeceğim...

monika

Üye
    Konu Sahibi
tsk arkadasim ama hucresel veri agi zaten aktif durumda yinede internete baglanamiyorum

_Faruk

Üye
hattın başka bi telefonda takılı iken bağlanıyor mu operatörünle bi görüş istersen müşteri hizmetleriyle belki telefon int. ayarlarında bi hata olabilir onlar yardımcı olurlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt