"Q7'ye ihtiyacımız var"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Q7'ye ihtiyacımız var"

[h=2]Beşiktaş'ın yıldızı Hugo Almeida, “Sadece Fernandes'le olmaz. Daha fazla yaratıcı oyuncuya ihtiyacımız var. Quaresma'nın takıma dönmesi çok iyi olacaktır” ifadesini kullandı[/h]
Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma’nın affedilmesine en çok sevinenlerden birisi Hugo Almeida oldu. FANATİK’e açıklamalarda bulunan Siyah-Beyazlılar’ın Portekizli yıldızı, yaratıcı oyuncu eksikliği yaşadıkları bu dönemde Q7’nin takıma büyük katkı sağlayacağının altını çizdi. Almeida, “Ricardo Quaresma’nın en kısa zamanda takıma dönmesi elbette hepimizi çok sevindirecektir. Ben de bundan çok memnun olacağım. Daha fazla yaratıcı oyuncuya ihtiyacımız olduğu gerçek. Sadece Fernandes’le buna çözüm bulamayız. Rakiplerimizin ilk yaptığı iş, Fernandes’i marke etmek oluyor. Eğer Quaresma sağlam döner ve takıma katkı sağlarsa çok daha iyi oluruz. Gol atmam için daha fazla pas almam gerekiyor” dedi.

‘Hayalim milli takıma dönmek’

Samet Aybaba’ya da övgüler yağdıran Almeida, “Kesinlikle iyi bir teknik adam, samimi ve gelecek adına sağlam fikirleri olan bir isim. Şanssız maçlar kaybettik ve bu takımın moralini Bir süredir Portekiz Milli Takımı’na seçilmiyorum. En kısa zamanda kendimi tekrar hocamıza kanıtlamak istiyorum. Umarım hem Beşiktaş hem de benim için her şey daha iyi olur” yorumunu yaptı.

haltie

haltie

Üye
Takımı düşünen takım için oynayan bir q7 her takım ihtiyaç duyar ülkeye gelen en yetenekli oyunculardan biri

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Başkan az önce açıkladı ...
Beşiktaş için q7 konusu tamamen kapanmıştır dedi ...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
haltie

haltie

Üye
Başkan on numara konuştu hem rakipler hakkında hem beşiktas hakkında herşey ortada çok şeffaf.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bende begendim konuşma tarzını ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...