Python for S60 & ScriptShell v1.4.5 & ModulPacks

Sponsorlu Bağlantılar

aydin_taysi87

aydin_taysi87

Üye
teşekkürler

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
usta teşekkürler. çalışıyor

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Önemli değil kardeşim

handi95

handi95

Üye
senin telefonda yüklü o zaman güncelleştirme hatası veriyor uygulama yöneticisinde bi bak sil öyle yükle
Dedigini yaptim butum Phtyon uygulamarini sildim sonra Phtyon Rhigt Pack Yene Update error veriyor ama Satmaster ve Scanner gibi programlar calisiyor neden acaba :allalla:

--------------- Ekleme ---------------

senin telefonda yüklü o zaman güncelleştirme hatası veriyor uygulama yöneticisinde bi bak sil öyle yükle
Dedigini yaptim butum Phtyon uygulamarini sildim sonra PythonRightPack_v1.2.0_Unsigned.rar Yene Update error veriyor ama Satmaster ve Scanner gibi programlar calisiyor neden acaba :allalla:

wersage

wersage

Üye
Arkadaş bazıları sadece tek program verıyor.bıleşen felan yok gelde sınır olma ısın yoksa modül ara off.bunuda denerım olmazsa kırarım telı.arkadaslar sadece secman programını yükleyın ve herşeyı bununla yuklersınız

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dedigini yaptim butum Phtyon uygulamarini sildim sonra Phtyon Rhigt Pack Yene Update error veriyor ama Satmaster ve Scanner gibi programlar calisiyor neden acaba :allalla:

--------------- Ekleme ---------------

Dedigini yaptim butum Phtyon uygulamarini sildim sonra PythonRightPack_v1.2.0_Unsigned.rar Yene Update error veriyor ama Satmaster ve Scanner gibi programlar calisiyor neden acaba :allalla:
zaten yüklüde ondan yani sen gùncelleştiremiyosun sadece

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Pyton u ilk kez deniycem..bakalm ne işe yarycak tşk ederm :oke:

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Teşekkürler...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

muratsim67

Üye
sertifika yaptım yinede sertifika hatası diyo

hackam

hackam

Üye
Teşekkürler paylasımına. eline sağlık

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hackle teli istersen

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

MacroLife

Üye
N73 e Yüqledim işe yaramadı prgram açılmadan tekrar kapanıyor

SilentOne

SilentOne

Üye
python güzel bir uygulama ama bir telefonada ozeeliqinin dışında bir sey yaptın mı dahili birleşenini etliyor onada dikkatini çekerim

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
Teşekkürler mehmet.

Cz_PopCoZYY

Cz_PopCoZYY

Üye
Çok sağol bende bunu arıyordum...

Üst Alt