Push 'n Gold Toggle Widget Pack by tass_co

• 12 Ekim 2012
  • 1181 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Push 'n Gold Toggle Widget Pack by tass_co İndir

asigsasi, ANIL, najanaja ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler

tass_co1983 bunu beğendi.
  3. :rica:

4. emeğine sağlık kardeşim sorununu hallettin heralde. ama ikonların dış hatları biraz bozuk görünüyo boyutlandırdın mı ikonları ? wifi yanındaki ek hoş olmuş ama rengarenk.

5. sağolasın najanaja. sıkıntı icon boyutlarından oluyormuş. buradaki iconlar 52x52 ebatlarında, ya ondan bu kadar kötü duruyor ya da svg format ayarlarıyla oynamak gerekli. bu akşam bu widget ları tekrar yapıp sıkıntıyı düzelmetmeye çalışacam :oke:

wifi yi biraz boşladım ondan oldu öyle :D onu da düzeltecem :oke:

najanaja bunu beğendi.
  6. anlaşıldı ikonların orjinali png mi svg mi ? eğer png yse ve boyutlndırdıysan o yüzden bozuk görünür onu düzeltemezsin söyliyim küçük bi resmi büyütünce resim bozulur ama svg yi boyutlandırmak görüntüyü bozmaz :oke:

7. Diğer sitelerde paylaştım :ehe Emeğine Sağlık :oke: Yalnız ikonlar biraz bulanık gözüküyor :hmmm

8. onu biliyorum najanaja. ps de kendim yapıyorum iconları. yaptığım png lerin çözünürlükleri en kötü 128 genellikle ama o çözünürlükte svg yapınca beyaz nokta oluyor sağ alt köşede :hmmm sanırım aspect ile alakalı. onu deneyerek bulacam artık...

- - - Eklendi - - -

Cansın ;) teşekkürler :oke:

9. Teşekkürler.

10. Teşekkürler :)

11. anladım inşallah halledersin kurcukla bakalım biraz büyük çıkarmaya bak png leri.

12. teşekkürler

13. :rica:

:rica:

:rica:

14. Teşekkürler, kapmışsın bu işi :oke:

15. teşekkürler Anıl. çok az kaldı, kapacam :good:

16. ellerine saglık :oke:

17. sağolasın asigsasi ;) beğendiğinize sevindim, bir-iki güne düzeltirim widget ları :oke:

asigsasi bunu beğendi.
  18. madem bu işi ögrendin aydın nın avkonunu da yaparsın sen :naughty::islik

najanaja bunu beğendi.
  19. :D aydın nın avkon muhabbeti ne ki? gönderin, deneme yanılmayla hallederik artık :ehe

asigsasi bunu beğendi.
  20. asigsasi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:35