Push 'n Gold Toggle Widget Pack by tass_co

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
Push 'n Gold Toggle Widget Pack by tass_co
Umarım beğenirsiniz :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, ANIL, najanaja ve 1 kişi daha

yaren_dede

yaren_dede

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: tass_co1983
najanaja

najanaja

Üye
emeğine sağlık kardeşim sorununu hallettin heralde. ama ikonların dış hatları biraz bozuk görünüyo boyutlandırdın mı ikonları ? wifi yanındaki ek hoş olmuş ama rengarenk.

• Beğen
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık kardeşim sorununu hallettin heralde. ama ikonların dış hatları biraz bozuk görünüyo boyutlandırdın mı ikonları ? wifi yanındaki ek hoş olmuş ama rengarenk.

sağolasın najanaja. sıkıntı icon boyutlarından oluyormuş. buradaki iconlar 52x52 ebatlarında, ya ondan bu kadar kötü duruyor ya da svg format ayarlarıyla oynamak gerekli. bu akşam bu widget ları tekrar yapıp sıkıntıyı düzelmetmeye çalışacam :oke:

wifi yi biraz boşladım ondan oldu öyle :D onu da düzeltecem :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
anlaşıldı ikonların orjinali png mi svg mi ? eğer png yse ve boyutlndırdıysan o yüzden bozuk görünür onu düzeltemezsin söyliyim küçük bi resmi büyütünce resim bozulur ama svg yi boyutlandırmak görüntüyü bozmaz :oke:

• Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Diğer sitelerde paylaştım :ehe Emeğine Sağlık :oke: Yalnız ikonlar biraz bulanık gözüküyor :hmmm

• Beğen
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
anlaşıldı ikonların orjinali png mi svg mi ? eğer png yse ve boyutlndırdıysan o yüzden bozuk görünür onu düzeltemezsin söyliyim küçük bi resmi büyütünce resim bozulur ama svg yi boyutlandırmak görüntüyü bozmaz :oke:

onu biliyorum najanaja. ps de kendim yapıyorum iconları. yaptığım png lerin çözünürlükleri en kötü 128 genellikle ama o çözünürlükte svg yapınca beyaz nokta oluyor sağ alt köşede :hmmm sanırım aspect ile alakalı. onu deneyerek bulacam artık...

- - - Eklendi - - -

Diğer sitelerde paylaştım :ehe Emeğine Sağlık :oke: Yalnız ikonlar biraz bulanık gözüküyor :hmmm

Cansın ;) teşekkürler :oke:

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Teşekkürler.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler :)

najanaja

najanaja

Üye
anladım inşallah halledersin kurcukla bakalım biraz büyük çıkarmaya bak png leri.

• Beğen

tolgatavli

Üye
teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler, kapmışsın bu işi :oke:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ellerine saglık :oke:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
madem bu işi ögrendin aydın nın avkonunu da yaparsın sen :naughty::islik

• Beğen
Tepkiler: najanaja
tass_co1983

tass_co1983

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
najanaja

najanaja

Üye
bundan bahsediyolar :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt