Pttcell Müşteri Hizmetleri Numarası


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ülkemizde Türk Telekom altyapısını kullanarak hizmet veren GSM operatörlerinden bir tanesi olan Pttcell şuanda yüz binlerce müşteriye sahip bilinen bir operatör şirketlerinden bir tanesi olmuştur. Ülkemizin en eski kurumlarından biri olan 1840 yılında kurulan PTT'nin sunduğu hizmetlerden bir tanesi olan Pttcell sayesinde sizde uygun fiyatlı tarifelerin ve paketlerin keyfini sürebilirsiniz.

Pttcell müşteri hizmetleri numarası birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Eskiden Türk Telekom üzerinden bağlantı sağlayabildiğimiz Ptt cell müşteri hizmetleri numarası şuanda sabit bir numara ile hizmet vermektedir.

Pttcell müşteri hizmetleri telefon no => 444 6 788 olarak belirtilmiştir. Sizde herhangi bir telefondan bu numarayı arayarak Pttcell müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve hattınız ile ilgili istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kalan kullanım hakları, yeni paketler hakkında bilgiler ve yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili çözümleri müşteri numarasını arayarak bulabilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt