ptt kart kullanan varmi?

Sponsorlu Bağlantılar

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
ptt kart kullanan varmi?
selamin aleykum arkadaslar pttkart nasil internetten alisveris yapmak icin kullanacagim yuklemelerde kesinti oluyormu aylik yillik kesinti minimum yukleme miktari islem ucreti falan beni bilgilendirirmisiniz

rewaz

Üye
Aleyk. Selam yıllık kesintisi yok. Taksit li yok. Hesabında paran varsa kullanabilirsin. Her hangi bi şubeden hesabına ücretsiz para celebilir ve yatırabilirsin. Başka bi hesaba para gönderme çok az da olsa ücretli. Ben yıllar önce bi defa denedim internetten alış veriş yapamadım.

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
yani zirt pirt kesinti yok yukluyup cekiyosun sorunsuzca peki karti alirken ucret varmi birde bu kart sadece ptt merkez subeden mi oluyor

rewaz

Üye
Kartı alalı 7 sene oldu. merkezden almıştım. ücreti hatırlamıyorum ama vermiştim. şimdiki düzenlemeleri bilmiyorum.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Öncelikle aleyküm selam ben kullanıyorum PTT kartı çıkartırken ücret olarak 5 tl talep etti ve 2 hafta da filan çıktı başvurduktan sonra, internetten alışveriş için ptt ilçe merkez şubeden şifre alman lazım normal ptt'den alırsın geç onaylanır.Bankamatikten para yatırınca kesmiyor fakat içerden yatırırsan 2-4 arası kesiyor veya ücret istiyor.İçinde para bulunduğu zaman 1 tl kesiyor olmassa onuda kesmiyor üstünde Maestro yazıyor fakat sadece Mastercard geçen yerde alışverişde yaptım.Yatılı lise öğrencisiyim benim çok işime yarıyor.Ziraat gibi olmasa bile en azından kesim ücretleri az ve rahat iş görüyor.

SİVASLİ58050

SİVASLİ58050

Üye
    Konu Sahibi
peki cok tesekkur ederim

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As

Üst Alt