Htc flyer 32 gb 3g - blackberry bold 9900 - lg e900 16 gb

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sun_0671

sun_0671

Üye
    Konu Sahibi
Htc flyer 32 gb 3g - blackberry bold 9900 - lg e900 16 gb
Selamlar ve herkese iyi alisverisler arkadaslar

sirasiyla cihazlar ozellikleri ve fiyatlari ile yaziyorum saygilarimla,

--------------

HTC FLYER 32 GB 3G

cihaz tum kartlarla calismaktadir, yani kilitsizdir, cihaz yurtdisidir ve kayit aliciya aittir,kayit ettirmediginiz takdirde wifi baglantisi ile sorunsuzca sinirsiz kullanilabilir, cihaz orjinal kilifi ve ekran kouruyucu film ile kullanilmis olup hic bir cizik vs yoktur,2 aydir kullanilmaktadir,turkce dil destegi vardir, orjinal aparatlari ile birlikte teslim edilecektir, kulakligi hic paketinden acilmamis yani yenidir.

posta ile gonderimi yoktur, yuzyuze satis yapilacaktir ve ucret nakit olarak alinacaktir, Ankara Mamak ta oturuyorum, mamak ve 20 km cevresinde teslimat yapabilirim

Fiyati 600 tl dir ve pazarlik payi yoktur, ihtiyactan dolayi satiyorum, pazarlik edecek arkadaslar lutfen mesgul etmeyiniz

-------------------

Blackberry Bold 9900

cihaz orjinaldir, cakma cin mallari ile kiyaslamayiniz
tum hatlarla calisir, cihaz yurtdisi olup kayit islemi aliciya aittir, cihazin geldigi ulke Fransa dir ve 3 aylik cihazdir, cizik vs hic bir defosu yoktur, orjinal kutu kilif vs tum aksesuarlari mevcuttur, sadece kulakligi yoktur, cihazi internetten arastirirsaniz ozelliklerini tek tek yazmaya gerek yok diye dusunuyorum, ekran hem dokunmatik hemde klavye destegi vardir

Fiyati 600 tl dir ve pazarlik payi yoktur, ihtiyactan dolayi satiyorum, pazarlik edecek arkadaslar lutfen mesgul etmeyiniz

-------------------

LG E900

bu siteyi takip edenler bu cihazlari tanirlar, cihaz windows 7,5 mango isletim sistemi ile calismaktadir
turkce destegi henuz yoktur
tum hatlarla calisir,
bir aylik cihazdir
hicbir aksesuari henuz kullanilmamistir,
arka kapaktaki koruyucu bant halen uzerindedir
cihaz yurtdisi olup kayit islemleri ve ucretleri diger urunlerimde oldugu gibi aliciya aittir,

cihaz 16 gb hafizasi vardir, sd kart slotu yoktur, cihaz orjinaldir, cakma degildir,

Fiyati 250 tl dir ve pazarlik payi yoktur, ihtiyactan dolayi satiyorum, pazarlik edecek arkadaslar lutfen mesgul etmeyiniz

ilk iletisim mail yoluyla yapmak istiyorum
cep numaramin internette gezmesini istemiyorum
siz numaranizi birakin ben sizi ararim, ankara disi lutfen aramayiniz
cihazlari satarsak eyvallah satamazsak canimiz sag olsun
cihaz fiyatlarindan dolayi akliniza bir sey gelmesin sahtekarlik falan kesinlikle dusunmeyin, ciddi arkadaslar telefonunu biraksin yada mail adresini ve ilgilendigi cihazi ben numarami birakirim

satis bitmistir arkadaslar ilginenen herkese tesekkurler

balalo

Üye
kardeş lg e900 için ararmısın trabzondayım ama şuan arkadaşım orada bala da anlaşırsak almak istiyorum telefonu numaram
05425375358

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt