PSY - GANGNAM STYLE :( (Adamın oynayış şaheser )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
achambo

achambo

Üye
bence güzel şarkı:)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

yaa bir de ben bir şey bir anda popüler olursa her yerde konuşulursa kıl oluyorum soğuyorum mesela bir kitap çok popülerse (genelde gereksiz abartılır böyle şeyler) o popülerliğinin geçmesini bekleyip öyle okurum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
doctorrr

doctorrr

Üye

yaa bir de ben bir şey bir anda popüler olursa her yerde konuşulursa kıl oluyorum soğuyorum mesela bir kitap çok popülerse (genelde gereksiz abartılır böyle şeyler) o popülerliğinin geçmesini bekleyip öyle okurum :hmmm
bende mesela kıl olduğum bi' herif metalllica dinliyorsa bırakırım valla dakkasında :hmmm ayrıca gider en kıyıda köşede kitapları okurum tavsiye etmem yani :D ama seevdiğim insanlarla her türlü şunu oku şunu dinle bak bak derim :D

codblackops2

codblackops2

Üye
kabız doktor
bende böyle şeyler dinlemem ama hoşuma gitti klibinde baya gülüyorum yani eğlenceli şarkı :d:

tabi siz metalciler sevmezsinz :hih:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Şarkı iyi hoşta gidip bunları dinlediğim zaman bir kötü hissediyorum kendimi.Bir çok gerçek sanatçı dururken bu video youtube'da izlenme rekoru kırıyor herkesin diline dolanıyorsa var bir problem.Aha şuraya yazıyorum şimdi konserden ordan burdan sadece saçma sapan hareketleri ve bilgisayar yapımı özensiz müziği iyi parayı götürüyor bundan en fazla 1-2 yıl adını bile hatırlayan olmayacak.Sanatçı dediğin Freddie Mercury gibi grup dediğin Queen gibi olacak !

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

bende mesela kıl olduğum bi' herif metalllica dinliyorsa bırakırım valla dakkasında :hmmm ayrıca gider en kıyıda köşede kitapları okurum tavsiye etmem yani :D ama seevdiğim insanlarla her türlü şunu oku şunu dinle bak bak derim :D

Aynen bak mesela bir kulaklık var çok hoşuma gitti amnerede 9. sınıfa giden havalı bebe görsem hepsinde aynı kulaklık anında vazgeçtim kulaklıktan

doctorrr

doctorrr

Üye

Aynen bak mesela bir kulaklık var çok hoşuma gitti amnerede 9. sınıfa giden havalı bebe görsem hepsinde aynı kulaklık anında vazgeçtim kulaklıktan
bu aslında marjinalize olmak için bi' kaçışmı :sirit:

otostopçu

otostopçu

Üye
    Konu Sahibi
içiniz fesat :D farketmez 360 derecede bi yere yerleştir sen ömer :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Dün ilk defa PowerFm de çalarken duydum.. Şarkı harbiden Mega hit oldu çıktı :)

codblackops2

codblackops2

Üye
uppa gangnam style :bud: :halay3: :ehe

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Yabancı müzik stüdyoları PSY'ye şarkının ingilizce versiyonunu yapmaları için yalvarıyorlarmış :)
PSY ingilizce single yapacağına dair söz vermiş sanırım.. Yani ingilizce Gangnam Style'a hazırlanın millet :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt