Psu Ve Ekran kartı alıyorum Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
Psu Ve Ekran kartı alıyorum Yardım
Anakartım G41MXE-G41MXE 8 GB 1333 MHZ RAM var

600 watt Psu Alıcm 200 TL 'ye Buldum Şuan 230 watt psu Takılı 230 watt Düşük oldugundan 600 watt alıcm ekran kartı konusunda İyi bilgiye sahibim 2 GB 128 Bit DDR5 Yada DDR3 Alıcağım Ekran kartını ' A M D ' Düşünüyorum Nasıl Olur Siz Ne düşünürdünüz Nasıl yapaym Yardm edin Bi uyuşmazlık Olur ondan korkuyorum ...
Anakartım G41MXE-G41MXE 8 GB 1333 MHZ RAM var

600 watt Psu Alıcm 200 TL 'ye Buldum Şuan 230 watt psu Takılı 230 watt Düşük oldugundan 600 watt alıcm ekran kartı konusunda İyi bilgiye sahibim 2 GB 256 Bit DDR5 Alıcağım Ekran kartını AMD Düşünüyorum Nasıl Olur Siz Ne düşünürdünüz Nasıl yapaym Yardm edin Bi uyuşmazlık Olur ondan korkuyorum ...

Alacagım ekran kartı bu Ankartta Desteklermi Yanındada 600 watt Psu alıcm Alacagım ekran kartı 500 Watt istiyor :D

Son düzenleme:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ekran kartı için anakart veya diğer bileşenler uyumluluk istemez. Tabi eski model ile yeni modeller için durum farklı. Ancak diğer bileşenler ile uyumlu olursalar daha fazla performans gösterirler. Ayrıca bu durum PSU için de geçerlidir. İnternet üzerinden bilgisayarımın donanım bilgilerini girip ne kadar enerji tükettiğini ve ne kadar enerjiye ihtiyaç duyduğunu hesaplayabilirsin , bunun için hesaplayıcılar var. Ekran kartı konusunu gelince AMD GPU'lar genelde fiyat performans ürünleridir. Modeller arası fiyat ve performans mutlaka farklılık gösterecektir. Hangi modelini almayı düşünüyorsunuz ? Bütçenizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
600 TL Bütcem var ikisi için ;) Link atmıştım Ekran kartı için 500 watt psu istiyor ekran kartı 600 watt alsm yetmezmiki :)
256 bit alıcm 359 tl Şuan Linkteki ;)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
İşlemciyi G3258 alıp ekran kartını yüksek tutabilirsiniz veya işlemciyi Fx 6300 alıp ortalama bir gpu alabilirsiniz. Ayrıca bite fazla takılma. Tamam önemli değil diyemem ama daha önemli şeyler var.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
gtx750ti ve vs450 çok iyi olur

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize Teşekkürler arkadaşlar 600 tl bütçe demiştim Ama 2700 tl Birikmişim Var Yeni Bir Bilgisayar alıcm Galiba Artık ;) ben sade 600 tl ye sistemi Yükselticektm Ama Yeni bilgisayar toplamam daha dogru Olur galiba :)

The Pancar

The Pancar

Üye
Bencede yeni pc topla :)

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle yapıcm ;)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye