PSP sahibimisin ? O zaman aradığın herşey burda !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrikoo

Emrikoo

Üye
    Konu Sahibi
PSP sahibimisin ? O zaman aradığın herşey burda !!!
PSP ISO & CSO OYUN ARŞİVİ

PSP aleminin en güncel ve en beğenilen oyunlarından oluşan bu muhteşem arşivi satışa sunuyorum. Bu muhteşem arşivde nelermi var ?

God of War'dan Crisis Core Final Fantasy'ye, Winning Eleven 2008'den Fifa 08'e, Nedd For Speed serilerinden Silent Hill'e, NBA serilerinden Prince Of Persia serilerine kadar en yeni, en güncel, en hit oyunlar bu muhteşem arşivde.

Başka hiçbir yerde bu kadar güncel ve hit oyunu bir arada bulamazsınız resimdeki oyunlara iyice bir bakın ve kararı siz verin.

Bu en ''YENİ'' ve en ''HİT'' oyunlardan oluşan arşive sahip olmak çok kolay. Sadece ve sadece 35 YTL karşılığında bu hiçbiryerde bulamayacağınız güncel oyunlardan oluşan arşive sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece arşivi almak istediğinizi bana belirtmek. Türkiye'nin heryerine kargo yoluyla gönderim yapılır. Bildiğiniz gibi kargo ücretide çok cüzi bir miktardır.

Bu en güncel ve en hit psp oyunlarından oluşan mükemmel arşivin fiyatı yanlızca 35 YTL dir.

PSP MP4 & PMP FİLM ARŞİVİ

Gösterime girdiklerinde olay yaratan bu çok özel film arşivinide satışa sunuyorum. Arşiv MP4 ve PMP filmlerden oluşmaktadır.(PMP olanlar listede yanlarında yazmaktadır.).

MP4 filmler 480*272 yüksek kalitededir ve hepsinde altyazı gömülü bir biçimdedir. Altyazı bulma problemide yaşamazsınız.

Bu yüksek kaliteli MP4 VE PMP filmlerden oluşan arşivin fiyatıda sadece ve sadece 35 YTL'dir.

LOST DVD-RIP

Tüm dünyada fırtınalar koparan ve izlenme rekorları kıran bu muhteşem dizi HD'den 480*272 yüksek kalitede mp4 olarak huzurlarınızda.

Bu muhteşem dizi 4 sezon full toplam 84 bölümden oluşmakta ve sadece 20 YTL ye sizin olmaktadır.
Alıntı:

FİLMLERİN VE LOST DİZİSİNİN KALİTESİNİ MERAK EDENLER İÇİN ÖRNEK GÖRÜNTÜ :
RapidShare Webhosting + Webspace
(FİLMLERİN KALİTESİ İLE LOST DİZİSİNİN KALİTESİ AYNIDIR.)
NOT: videoyu pspnin video klasörüne atarak kalitesine bakınız. videoya psp de değilde bilgisayarda bakmak isteyenler video windows media playerde pspnin ekran boyutundan daha büyük gözüküyosa
video oynarken görüntüye sağ tıklayarak
video boyutu--->playerı videoya uygun boyuta getir'i seçerek videoyu 480*272 boyuta getirebilirler
ama videoyu pspye atıp kalitesine bakarsanız daha iyi anlarsınız kaliteyi.

ÜCRETLER, ALIŞVERİŞ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

ÜCRETLER

PSP ISO & CSO OYUN ARŞİVİ : 35 YTL
PSP MP4 & PMP FİLM ARŞİVİ : 35 YTL
LOST MP4 DİZİ : 20 YTL

ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ
ALIŞVERİŞ BANKA HAVALESİ VE KARGO YOLUYLA YAPILMAKTADIR. VERECEĞİM BANKA HESAP NUMARASINA ÜCRETİ YATIRDIĞINIZ GÜN ARŞİVİNİZ KARGOYA VERİLMEKTEDİR. BEN İSTANBUL'DA İKAMET ETMEKTEYİM FAKAT TÜRKİYE'NİN HER YERİNE KARGO İLE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
MSN-MAIL : [email protected]

ukalaboy

ukalaboy

Üye
güzel arşiv ama çok para

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
çok para çok bende beleş var isterseniz forma ekliyeyim

Emrikoo

Emrikoo

Üye
    Konu Sahibi
60 oyun 35 ytl. yani bi oyun 0.6 ytl ye geliyo. bumu çok para ?
75 film 35 ytl. yani bi film 0.45 ytl ye geliyo. bumu çok para ?
84 bölüm lost 20 ytl. bi bölüm 0.2 ytl ye geliyo. bumu çok para ?

siz buna çok para diyosanız ben size artık bişey demiyorum. bedavaya gönderim isterseniz dvd leri ? 50 kuruşa oyun gönderiyoruz hala çok para diyosunuz insaf ya bu kadarda beleşçi olmayın artık.

çok paraysa gidin dışardaki dvd cilerden bi oyunu 4-5 ytl ye alın. ona çok para demezsiniz belki.

insan şu fiyatlara çok derken bi düşünür ya mesaj yazmış olmak için yorum yapmayın ya satışıda baltalamayın bari şu saçma mantıksız yorumlarınızla.

ukalaboy

ukalaboy

Üye
kızma ya şaka yapalım dedik belki fiyat düşerdiye..

Emrikoo

Emrikoo

Üye
    Konu Sahibi
şaka yaparak fiyat düşürülmez kardeş

Salihyet

Salihyet

Üye
Bende narkoz set vardı, ona ekleyerek bişeyler yaptım ama güzel bi set oluşturmuşsun, eğer yeni psp alacak olan arkadaş varsa paraya kıysın alsın, set almadan psp almayın derim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt