PSP mi PS2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım alanları farklı ama PSP mi alırdınız PS2 mi ?

• Kullanılan toplam oy
    90
ofl

ofl

Üye
psp tabiki ps2 nin ekranı var mı yolda oynayabiliyon mu:islik

sergen48

Üye
psp çok wireless özelliği sayesinde iki kişilik oynanabiliyor oyun 8 kişiyi destekliyosa 8 kişi oynayın ha bide pspde en zevkli oyun pes 5 ve ridge racer

gs_mali98

Üye
bence psp arkadaşlar siz diyorsunuz ki,ps2de tvye bağla keyifle oyna ama pspde tvye bağlanabiliyor.ps2 sadece oyun oynamak için,amaaa psp müzik dinleme,fotoğraf çekebilme,oyun oynama,internete girme ve fotoğraf atabilme gibi özelliklere sahip... bnce psp

yarn_man

Üye
bnce ps 2 daha éi

futbol123

futbol123

Üye
bence psp al derim wifi var

kelbaykus

kelbaykus

Üye
ps2 de arkadaşlarınla oynama fln daha güzel ve keyifli hemde ucuz pspde ise yolculuk sırasında sıkılmama gibi etken var bu iki özellikten hangisini sevdiysen o özelliğe sahip konsolu al derim ayrıca xbox360da öneririm sana eğer paran varsa...
he bizim araba lüks bağlanıo ps2 diosn tmm ps2 al :D

rapman

rapman

Üye
psp diyorum.

Emperian

Emperian

Üye
psp tek geçerim. Cihazı hackledikten sonra gen c yüklü mesela bende. Süper oluyo.

Paranoya

Paranoya

Üye
Psp daha iyi hem en azından Wi-Fi var ve istediğin yerde kullanabiliyorsun .

ogulcansantos

Üye
ya arkadaşlar birniz psp biriniz ps2 dio bende kararsız kaldım hangisini alim acilll yardım

goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
ya arkadaşlar birniz psp biriniz ps2 dio bende kararsız kaldım hangisini alim acilll yardım
ıkısınınde yerı ayrı kardes 2sındende almısdım ama psp calındı ewe hırsız gırmısdı arkadaslarında oynıycaksan ps2 al(ma) alcaksan yenı oyunlar glmez soylım psp alcaksan onu kesın almanı tercıh ederım ınternet uzerınden baskalarıyla oyun oynaya bılırsın wi-fi sayesınde ıntrernette takılabılırsın skype ozellıgıyle 1dk bedava konusabılırsın ınternete baglanıo
(en sevıgıdım özellıgıyde buydu) ben psp 2sene once 380tl amısdım ama sımdı pspler kırılmıs wersıyonları 450tl den baslıyo 600tlye kadar cıkanıda war paran warsa psp al derım

milestone

milestone

Üye
ps3 :P
yoksa ps2

kalplerinprensi

kalplerinprensi

Üye
psp veya ps3 www@pspiso@com ya bi bak kararını öyle ver.

ogulcansantos

Üye
goldonfreeman arkadaşım çok sağol yorumların için

--------------- Ekleme ---------------

hadiii yorumları görümmmmm

merttunca12

Üye
Tartışmasız psp çünkü hem otobüste hemde evde lcdye takıp büyük ekran oynayabilrisin

mertkaraca

Üye
Araştıdım ve şunu öğrendim ikisinide sony playstation çıkartmış.Biri elde biri ise büyük makıne kolla oynanıyor.Ama oyunlar benzerimaksat aynı,tuşlar aynı,grafik aynı,ren aynı yani bu sonuçta hiç farketmez tartışmasız ikiside çok güzel oyun makineleri ama genede benim terciğim ps2 çünkü daha büyük olduğu için grafik açısındanda tartışmasız süper diymi ama bir başkasının terciği psp olabilir oda güzel :D.Bu yüzden pspyi alın o 250tl kadar falan daha ucuz ve elde oynandığı için canlı bir şey bu yüzden bence psp ps2`den daha güzel ama en iyi cihaz ===::Playstation1::===

Aynen

Aynen

Soraux

Soraux

Üye
Psp taşınması kolay olmasıda bir artı tabii

AsCoRbAt

AsCoRbAt

Üye
kullanıcağı yere göre değişir bende ps3 ve psp slim var ikiside farklı sonuçta psp yolculukta daha iyi oluyor

PSPCİ

PSPCİ

Üye
PS2 tarihe karıştı.Artık ona oyun çıkmaz.Karar veremeyenler bence PSP alsın :oke:

MRT*CN

MRT*CN

Üye
İkisininde yeri ayrı olarak düşünüyorum , Örnek ;

Evde 3-4 Arkadaşsını ps2 oynarsınız tabiiki Ama , uzun bir yolculuktasını açarsanız psp'nizi oynarsınız. :]