PSP mi PS2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım alanları farklı ama PSP mi alırdınız PS2 mi ?

• Kullanılan toplam oy
    90

maavii

Üye
kesinlikle psp, ayrıca psp'yide bir ek parça alarak televizyona bağlayabiliyorsun.
bende şu an var ve kesinlikle vazgeçmem.....

coOLBoy

coOLBoy

Üye
abi ben ps2 oynamasını cok severim

maavii

Üye

pspyi televizyona bağlamak için gerekli alet...

darkred

darkred

Üye
psp

__Midas__

__Midas__

Üye
paran olacak ikisini de alacan
ama kısıtlı ise psp

barabelli

barabelli

Üye
psp

hakanakguc

hakanakguc

Üye
PSP HERYERDE OYNANABİLİYOR TV DERDİ YOK ELEKTRİK DERDİ YOK KABLOLARLA UĞRAŞMIYORSUN

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
psp mukemmel şimdi tv ye baglama olanagıda var ama aynı tatı verecegini zanletmiorum yine de psp derim

hakanakguc

hakanakguc

Üye
psp

Vassili

Üye
tabiki PSP gelir önde cihazda ne ararsan var yaw!!

padme

padme

Üye
ben gezmeyi sevdigim icin psp diyorum.gittigim her yere kolaylikla goturebiliyorum.tek sorun yazin gunesli yerler.kullananlar bilir.bunu da cozsem super olurdu.:ehe:

sezgin61fr

Üye
evet arkadaslar bence ps2 nin keyfi tabiki daha kalitelidir ama tasinabilirlik acisindan tabiki psp ben ikisini de aldim oyle bir derdim kalmadi
ben tekken hayraniyim yillardir tekken oynuyorum ve bence coklu ortamda oynanicak en iyi oyundur ve psp ps2 de var
oncesinde yani tekken 2 tekken 3 zamanlarinda oyun cebime girecegi aklimin ucundan bile gecmezdi ama simdi en son versiyon tekken cebimde hepsinin ayri bir zevki var yinede buyuk ekranda oynadigim oyundan daha cok zevk aliyorum............

--------------- Ekleme ---------------

ama soyle bise soylim birini secmek zorunda kalirsam psp yi secerim cunki psp artik tv yede takiliyo tasinabilir cep canavari psp yi secerdim

ote

Üye
bencede ps2

ukalgs

ukalgs

Üye
nasıl anket bu ya

ertugrulll

ertugrulll

Üye
Bende Her Ikiside Var Hatta Her üçüde Psone Slim

önceden Ps2 çıkmıştı Aldım Bayaa Bir Eğlendik Kahrımızı çekti Ama Arkadaşlara Getir Götür Tak çıkar çok Yıpranmakta Kabloları Kopmakta

şimdide Psp Slim (499.80 Ytl ) Tv Dede Oynanmakta Cebimde Her Yere Gidiyor Yani ıssız Bir Adaya Düşsem Yanıma Alıcam 3 şeyden Birisi Kesin Psp Olurdu
Tek Dezavantajı Oyunlar Seçeneği Az

Ama Hangisi Derseniz Emektarımı Ps2 Mi Seçerim

danger03

danger03

Üye
bencede ps2

ABCDEFG

Üye
benceps2 daha iyi ama psp taşınabilir olmasıgüzel

Newwave

Newwave

Üye
Psp kesinlikle tercihimdir.

FerreT

FerreT

Üye
Ps2 tabide bu ikisini nasıl karşılaştırırsın biri el konsolu biri televizyona bağlanıyor..BMW ile motorsikletin karşılaştırılması gibi...

lazyboy

lazyboy

Üye
Bencede Ps2