Psiloc Programlarında(IR Remote vs.)Kurulum Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Psiloc Programlarında(IR Remote vs.)Kurulum Sorunu
Psiloc programlarının yapısı aylar öncesinden değiştirildi.
Yeni sürümleri Mevcut ******'lerle kullanmanız mümkün değil..
Programlara SMS WAP onayı gibi ekler yapıldı... Yeni çözümler çıkacaktır mutlaka..

Telefonla yada PC'den Psiloc sitesinden program indirmeyin..

Birden çok Psiloc programı kullanıyorsanız ve yeni versiyon bir psiloc programı yüklerseniz tüm psiloc programlarınız devre dışı kalır..

Program herhangi bir nedenle kilitlenirse (irremote programında sık olur) ve anormal kapanırsa lisans iptal olur ve demo olarak çalışmaya başlar. Yapmanız gereken Tarihi geri alıp yeniden Lisans kodu girmektir..

Menu'de Lisans seçeneği çıkıyorsa program demo çalışıyor dur...

Ozan

Ozan

Admin
Ben daha açık bir bilgi vereyim !
Tüm psiloc programlarında ( ir remote vs . )
Programı kurma sırasını şu şekilde yapın .

• Sis uzantılı ana programı kurunuz
  • Tel tarihini 1-2 yıl geriye alınız
  • ****** in ürettiği kodu, programın lisans kısmına giriniz
  • Programı 2-3 kere açıp, kapatınız, çalıştıgını görünüz !
  • Daha sonra,tel tarihini eski haline getirebilirsiniz .
  • Artık program sorunsuz çalışacaktır ..
Bunu yapmasının birkaç nedeni var psiloc ürünlerinin
Birincisi yeni sürüm versionunun olması
İkincisi başka bir psiloc uygulamalası ile uyumslzuktan dolayı başka bir version istemesi

MobiLe_ManiA

Üye
hakkaten çok teşekkürler nega ne dicem bunu anasayfaya koysana...çünkü bununla ilgili çok sorun gelio wea biraz daha belirginleştirirsen görmeenler daha ii görür:)))

Ozan

Ozan

Admin
Göremeyenleri buraya yönlendiriyoruz ..

Ana sayfaya koysak, koyulacak daha bu da dahil o kadar önemli çok şey var ki ..

Biraz da arkadaşlar araştırmalı, herşey hazır olursa .. :huhu:

koray77

Üye
Ya kardeş bu bilgiler için ALLAH razı olsun yoksa bu pisilocun kumandaları beni psikopat edicekti. Kuruyorum bi çalışıyo ikinciye açılmıyo bile. Kaç tane değişik versyon yükledim yok ama çok şükür senin vesilenle durumu çözmüş olduk sağolasın

Ozan

Ozan

Admin
Rica ederim arkadaşım ;;)

jason

Üye
e-recorder programının registersiz ve demosuz olanı varmı kaçtane yüklediysem hepsi dowland yazıyor birde üye olunca kontör gidermi? 8)

msm

Üye
reg siz olani var ama hangi versiyonunu istiyosun eskisini yukle tek sorunu sesi ancak parcayi oynattiktan sonra degistiriyorsun

ibonline

ibonline

Üye
arkadas dogru diyiyor e-recorder i kurunca kumanda calısmaz oldu sagoll ;;)

counterfeit

Üye
ya bizim evde 3 tane tv var. biri sony biri vestel biri de arçelik. Sony de çalıştırmayı başardım ama vestel ve arçelikte nası çalıştırcam???????? :off:

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Ben arçelik ve vestel için philips yada daewoo yu kullanıyordum çalıştırıyordu bunları dene.

utkubaris

Üye
ben bi vestel televizyona kafadan sallama 4 tane marka girdim hepsi de çalıştırdı

lionhyena

Üye
arkadaşlar yırtık dondan çıkar gibi çıktım ama bana kumandanın 6600 için olanın yollarmısınız elimde kiler hep sorunlu yada dediğiniz gibi yeni versiyon elinde eski versiyonu olupda full çalıştıran arkadaşlardan rica ediyorum

mail adresim :[email protected]

barisalex

Üye
arkadaşlar ******i nerden bulcam??

cmXray

Üye
ya ****** işe yaramadı denedim ama simdide sign yapmayı deniyorum.........

fatiherol06

Üye
:pro:iyide kardeşim lisans kodunu nereden bulacagız bilen varmı illa paramı verıcez yokmu en beleşinden lütfen yardımm cevap bekliyorum :nono::bilmem::megafon:

alemcibarusko

alemcibarusko

Üye
BİRADER -in ürettiği kodu alın demişsin ama -in nedir nerededir onu yazmamışsın
kumanda halen çalışmıo i yardım edersen minnettar kalırım...

aykut222

Üye
Dostum 5700 var bende fıtık etti beni uzaktan kumanda sisx uzantılı buluyorum onuda licence yazısı çıkıyo açınca ilk kurduğumda çalışıyodu ama bi kaçgün sonra deneyince (tabi başka programlarda attım ondan sonra) açmadı sildim kurdum kaç ker nafile yardımcı olursan m.olurum

olivetti

olivetti

Üye
kardeşim en çilesiz yol hackle telefonunu olay kökten çözülsün.sistem modifikasyonda var.

erdoganseven

Üye
in ürettiği kodu dan kasısıtın nedir anlamadım kardeşim?

Üst Alt