Psiloc irRemote Uygulamasını Sertifikalandırmadan Full Olarak Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

kozluca21

kozluca21

Üye
ikinci kez denedim sonuç hüsran hemde telefona format atmama rağmen yine olmadı bu sertifika denen illete uyuz oldum yabancı forumlarda herkes birbirinin imei koduna göre programları veriyo ama ne hikmetse bizde böyle şeyler yok eminim yakında bunun da çaresi çıkacaktır ..

mirafiori

mirafiori

Üye
toprak arkadaşım E50 de dediklerinin aynısını yaptım ama yine lisans istedi yani işe yaradığını söyleyemem

işin saçma yani sertefikada vermiyor ben 1 gece uğraştım ama olmadı.

ama sen elinden geleni yapmışsın teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım..

D-HAN

D-HAN

Üye
üç Defa Denedim Ama Olmadı üstat Yinede Saol:)

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşlerim ben programı kaldırıp tekrardan yükledim ve yine oldu ben anlamıyorum nasıl oluyor böyle şeyler ???

___________________________________________________ Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

mirafiori

mirafiori

Üye
belki modelle alakalıdır :( ????

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Modelle alakalı bişi olabilir fakat hepimizde S60V3 kullanıyoruz... Yüklemesi lazım...!!! Hmm bide bi dosya bozuk diye açabilir ama siz 4 - 5 kere yüklemeye çalışırsanız.. Dosya bozuk hatası vermeden yükleniyor.:pro:
_________________________________Maxicep ailesinden Sevgiler...!!!

tesadüf05

tesadüf05

Üye
yok arkadaşım olmuyor dediğini yaptım kurdum ama license code istiyor sence bu bir tesadüfmü bu kadar adama aynı hatayı vermesi sen kendin denedinmi bunu

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Denedik diye paylaşıma sunuyoruz... Olmassa paylaşıma koymam değilmi?

___________________________________________________Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

musti50

Üye
kardes dedigin gibi yaptim ama telefonum cok yavasladi

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Program benim telde çalışıyor gerisini bilemem sizlerle paylaşmak istedim ama siz istemiyorsunuz heralde... Neyse dostça kalın.....!!!!

_____________________________________________Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

memo8807

memo8807

Üye
kardes cok sagol denemedim ama insallah calısır:D

bakteris

bakteris

Üye
Olmadı

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Sağlık olsun be kardeşim!!! Neyseki biz yapabiliyoruz neyse kendine ii bak!!! Dostça kal!!!

Bu arada 2 gün sonra konuyu yenilicem!!!

___________________________________________Maxicep Ailesinden Sevgiler!!!

swec

Üye
Valla dostum N73 te bende denedim tam 5 kere ama birtürlü olmuyor license penceresi çıkıp duruyor telefon aşırı derecede yavaşlıyor bir türlü olmadı. Eğer dediğini yaparsan yani c-r-a-c-k- lersen süper olur. İlk full c-r-a-c-k- li lisans ve signed istemeyen irremoteyi sen yapmış olursun..:oke::yuru

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Şu anda aşım denemesindeyim Belki c-r-a-c-k olmayacak ama daha 2 gün kaldı 1 gün kaldı demeyecek yani zamanını durduracam... ;)

ayhanzeybek

Üye
ben söylenenleri harfiyen uyguladım ama önceki gibi oluyor aynı.program açılıyor 5 satırlık menü çıkıyor aktif et diyor satın al diyor degişen hiçbirşey yok aynı yagni üzgünüm kardeş bende olmadı(E65-N73)olumsuz cevap verecegim sana...yeni çözümlerini yakından takip ederek bekliyecem.

sahin_k

sahin_k

Üye
toprak sagol ya n93'de oldu calısıo

mavi13

Üye
dostum yaptım oldu N73 Musıc G. emeğine sağlık yalnız telefonun açılıp kapanmasıyla alakalı galiba açık olan programlardan bahsediyor açık uygulama

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
dostum yaptım oldu N73 Musıc G. emeğine sağlık yalnız telefonun açılıp kapanmasıyla alakalı galiba açık olan programlardan bahsediyor açık uygulama

Yapamayanlar utansın o zaman Kardeşim güle güle kullan!!! Sevgiler!!!

Üst Alt