Psiloc irRemote Uygulamasını Sertifikalandırmadan Full Olarak Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

mustafa4607

Üye
kardesım uygulama ıcın cok tesekkur edıyorum ben n 73 kullanıyorum ve dedıklerını harfıyen uyguladım sonuc olumlu lısans ıstemıyor proyu kullanıyorum cok saol

resulemrah

resulemrah

Üye
saolasın usta

afacan_0666

afacan_0666

Üye
n73 te denedim diyorsun ama kızılötesi yok nasıl ulucak?

DESTROYA

DESTROYA

Üye
iş inada bindi arkadas ne pahasına olursa olsun ben bu telle tv yı kontol edecem :D ama herseferınde olmuyo (kufur edıcem arık haa)

msdemirpolat

msdemirpolat

Üye
Abi, 1 ve 2'yi kur diyosun da, 1. dosya dat uzantılı. nasıl kurulacak. onları da anlatırsan memnu oluruz.

emrah19_6

Üye
ne olcak onu yazmamısınız ne zaman atılacak

--------------- Ekleme ---------------

ne olacak ccrraackk

bende n73 var hepsını adım adım uyguladım kumanda tuşlari cıkıyor ama kanal cevırmıyorrr neden olabılır arkadaslar yardımcı olabılırmısınız sımdıden tesekkurler bıde ccrraacck atamadım

1_9_0_5

1_9_0_5

Üye
paylaşım süper yalnız Ben N80 kullanıyorum normalde bu program var bende ama 30 günlük bu yaptığın paylaşımı denemek istedim fakat telefonda (C:/) dosya oluşturamıyorum . C:/de sadece Data diye bir klasör ve preInstalledAppsCache.dat bunların dışında C:/ ye klasör açamıyorm Ne yapmalıyım!!!

xplore gibi bir program kullan

1 numaralı rar dosyasını zipten çıkarın.. Bunun içinde PsilocSC.dat adlı bir dosya göreceksiniz.
Bunu C:\Resource\CommonDRM\ dizinine kopyalayın.

2 numaralı rar dosyasını zipten çıkarın. Burada 3 adet dosya göreceksiniz.
Bunlar PsilocSC.dll, DRMBiNPDASignerCore.dll ve DRMCommonLicSrv.exe .
Bunların hepsini "C:\sys\bin\ dizinine kopyalayın.

Dediğin klasörler: "C:\Resource\CommonDRM\ ve C:\sys\bin\" yok ama E'de var. E'ye mi kurulacak?

1 numaralı rar dosyasını zipten çıkarın.. Bunun içinde PsilocSC.dat adlı bir dosya göreceksiniz.
Bunu C:\Resource\CommonDRM\ dizinine kopyalayın.

2 numaralı rar dosyasını zipten çıkarın. Burada 3 adet dosya göreceksiniz.
Bunlar PsilocSC.dll, DRMBiNPDASignerCore.dll ve DRMCommonLicSrv.exe .
Bunların hepsini "C:\sys\bin\ dizinine kopyalayın.
Dediğin klasörler: "C:\Resource\CommonDRM\ ve C:\sys\bin\" yok ama E'de var. E'ye mi kurulacak?

o_v_o_v

Üye
arkadaslar ben ilk önce hafıza kartını biçimlendirdim ondan sonra *#7370# yapıp tel.orjinal ayarlarını yukledim sonrada pc den atıp kurudum lisansi bitene kadar çalıştı lisans her bittinde böyle yapabiliriz sadece :):oke::(:sn:

katmak

Üye
N81 e denedim fakat desteklemedi programı ama bu yöntem doğru uygulandığında desteklenen telefonalrda çalışacaktır eminim

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
saolasın.

haberspikeri

Üye
merhabalar (toprakumit) arkadaş ... bende e50 kullanmaktayım. açıklamanda C:\sys\bin\ dizininden bahsetmişsin. e50 lerde böyle bir dizin yok. e50ler için nasıl yükleme yapıldığını siz veya bilen arkadaşlar anlatabilr mi acaba ? bu programı kafaya koydum illa telefonumda istiyorum ve onun için peşini bırakmıyorum :)

yardımcı olursanız çok sevinirim :oke:

ayasercan

ayasercan

Üye
arkadaşım şu bahrettiğin C:\Resource\CommonDRM\ dizini hafıza kartının içinde nerde bi yol söylesenn diyorum

rotasizkaptan9

Üye
arkadaşım bu verdiğin rar dosyaları şifreli. bizahmet şifreleri rica etsem yayınlarmısın teşekürler.

crazy_man_55

crazy_man_55

Üye
ya ben bişi dicem ama olur mu öle şey demeyin.ben psilocun kendi sitesinden indirdim programı yükledim telefona 3 ay geçti sertifika mertifika yapmadım. hala çalışıo.ve free licence yazıyor lisans bilgisinde.ben Allah'a şükür bizim TV yi kontrol etmeyi de başardım.Sadece sitesinden program için yapılan marka dosyalarını indirdim. Ve hala çalışıyor.Yani sadce 1. ve 2. programları kurdum.3. programı yüklemedim.İlk 2 si ile çalışıyor :D:D

kulooo

Üye
yaw n73 denedine eminmisin dediklerini aynen uyguladım yine lisans istiyor bi cvp

savas588

Üye
merhaba e 71 de çaalıştı fakat 10 günlük lisans verdi ....

nkayseri

Üye

arkadaşlar bu siteyi inceleyin rar jar sis uzantılı irremote uzaktan kumandalı programları yükleyiniz

ibo5445

Üye
arkadaşlar kurup kaldıranlar için format atmadınız sürece tekrar yükleyemezsiniz format şifresi *#7370# kolay gelsin

sertaan

Üye
*****.usigned.sis i ne yapıyouzz

Üst Alt