Psiloc irRemote Uygulamasını Sertifikalandırmadan Full Olarak Kullanın

Sponsorlu Bağlantılar

osmannbenn

Üye
İnşallah kardeşler yaf şu programı yıllardır arıyorum yah bi bulamadım yaf nolur yardımcı olun:'(

"xSoS"{ß}"

"xSoS"{ß}"

Üye
Saolasın Kardeşim.

teranova

teranova

Üye
selam kardes dediklerini yaptim fakat
hersey bittikten sonra sistem hatasi mesaji geldi 5500 modelinde

kaazam

kaazam

Üye
şifre istiyor rar çıkartınca

eren6523

eren6523

Üye
N95 8 gb ta olmaması doğal çünkü hafıza kartını çıkarma gibi bir imkanımız yok :oke:

asd27

Üye
mal

didimi

didimi

Üye
kardeş benım tel e65 teli teli heckledim ve 1.4 ü yani son sürümünü kullanıyorum 1 ay geçti problemsiz tavsiye ederim

erdem1365

erdem1365

Üye
kardes keske bide serfikalandirma dosyalarinida koysaydin

yanlız cocuk

yanlız cocuk

Üye
arkadasım sıfre ıstıyor bu pogram bana yazarmısn

veyselcell

Üye
olmuyor kardeş

maximuss58

Üye
arkadaşım sertifkayı halledp direk yukledim kullanıyorum süper ama 6-7 kullanımdan sonra donuyo tekrar açıpkapamadan düzelmiyo sebebi nedir çok teşekkürler

waterfall78

Üye
valla kardeş ben 1. irRemote.Setup ve 2. DRMCommonSolutions dosyalarını bulamadım.Yani öyle bişey yok ortada.nerde bu dosyalar?Söylersen sevinirim.

Black_Panter

Üye
rar dosyalari calismiyooooo

hector777

hector777

Üye
n73 denedim ilk başta license kodu istemedi 1dk sonra istmeye başladı bunun sebebi ne olabilir

yildizeser

Üye
saol saol saol saolsaol

ADNYAN

Üye
Ya arkadasım ya ben korum yada bunun ıcınde 1 ve 2 dosya eksık bı baksan tesekur ılgıne

ze_alkaya

Üye
5700 kullanıyorum psiloc irremote yi x plore ile yapamazmıyız

titanic55

Üye
N 95 im var çalıştıramadım

hateing238

hateing238

Üye
paylaşım süper yalnız Ben N80 kullanıyorum normalde bu program var bende ama 30 günlük bu yaptığın paylaşımı denemek istedim fakat telefonda (C:/) dosya oluşturamıyorum . C:/de sadece Data diye bir klasör ve preInstalledAppsCache.dat bunların dışında C:/ ye klasör açamıyorm Ne yapmalıyım!!!

mavibager

mavibager

Üye
harikaolmuşkardeşimeline salıl sorunsuz çalışıyor

Üst Alt