ps2 chipsiz veya başka şeylerle uğraşmadan korsan oyun oynama!

Sponsorlu Bağlantılar

zorzi00

zorzi00

Üye
    Konu Sahibi
ps2 chipsiz veya başka şeylerle uğraşmadan korsan oyun oynama!
arkadaşlar daha önce verildiyse özür dilerim ..
ps2 oyunlarını chipsiz oynamak istiyosanız benim kullandığım yöntem: orjinal bi oyun takıp ekrana playstation yazısı geldiğinde hızlıca sahte oyunla orjinali değiştirmek. ben kullanıyorum ve işe yarıyo.bunu yaparken resetlemeden sadece cd yi çıkarıp yapmanız gerekir. yöntemin mantığı ps oyunun orjinalliğini denetliyor denetleme tamamlanınca cd yi değiştiriyoruz ve oyunu orjinalmiş gibi açıyor..

• Beğen
Tepkiler: melgo

melgo

melgo

Üye
Başka hiç bir yerde görmedim bu çözümü.Dediğin doğruysa çok güzel.Ben daha yeni aldım ps2 yi.aslında hediye geldi .daha açmadım bile yarın açacağım :D chip yok doğal olarak.pc de internet sonsuz :p şimdiden indirdim bi kaç oyun.Dvd ye yazdım bile.Yarından sonra başlayacağım oyunlara : )

onurince

Üye
iyide buunun olması için önce orjinal cd olması lazım . O olduktan sonra ne yapiyim ben cipi ve sahte cdyi :) yanlışmıyım ?

melgo

melgo

Üye
ve de ps nin kapağını sökmek gerek :D

mamilim90

mamilim90

Üye
ne uraşıonuz gidin verin 20 30 tl Taktırn chip sorunsuz Kullanın .d

melgo

melgo

Üye
walla bulamadım tükkan polonyada bizim kasabada .. Tr ye gelince bakacaz icabına artık.yada orjinal oyunu doldurup geleceğim buradan :D herşey yarı fiyatına ve orjinal.

cgdskrm

Üye
bi dakka simdi tam anlayamadim.mesela pes 2011 orjinali taktim ps2 yazisi gelince guitr heroyu taksam olur mu.yoksa illa sahte pes 11 mi olmasi lazim

Türe

Türe

Üye
ben sıkıldım artık ps2 den grafikleri tatmin etmiyor :dry:

zorzi00

zorzi00

Üye
    Konu Sahibi
evet orjinal pesi takıp çıkartıp korsan guitar heroyu takınca oynarsın

melgo

melgo

Üye
boş boş işlerle uğraştırmayın milleti bozdurcan sensörü ...

sekinardi

sekinardi

Üye
sakat iş yapmayalım :)

eray5436

Üye
çok hızlı geçiyor playstation 2 yazısı cd yi takıp çıkarana kadar en başa dönüyo

yusuf9696

Üye
ne uraşıonuz gidin verin 20 30 tl Taktırn chip sorunsuz Kullanın .d

abcim şimdide chip 20-30 tlmi ben 80 tlye taktırdım varsada 20-30 tlye chip yarsada kotüdür ben kaliteli taktırdım

Criver

Üye
abi zaten gözü yanmasın die millet çip taktırıyor millete gözü yaktırcan en iyi çip 70 tl göz 150 TL AKILLI OLUN

ugur1000

ugur1000

Üye
konuyu hortlatmışınız ama asıl çip gözü yakar ;) ben genelde usb ye oyun atar sonra yaptıgım bootable memory cardımı takar istedğm oyunu oynarım fakat rahmetli oldu scph-70004 :)

lolaman

lolaman

Üye
Ağa benim bildiğim çiplerde yakıyor gözü bu da yakıyor en iyisi dayımın eski ps2 siyle takas edicem o 3 aldı onun ps2 de çip falanda vardı bayağıda oyunu var iyi iyi ama bu yöntemi bi kere denemekten zarar gelmez dimi :D

ugur1000

ugur1000

Üye
bende 43 kopya 1 tane orjinal oyun var orjinali ps2 yle geldi zaten :aha:

POETC

Üye
konuyu hortlatcam ama ben bu taktiği denedim ama birtürlü olmadı başka bişi önerirmisinz

yekozaz

Üye
Ben denedim olmuyo yaa arkadaş tam olarak yazı çıkar çıkmazmı değiştiricez? boşu boşuna aldım heralde oyunu :ağlarım:

Peganeo

Üye
konuyu hortlatmışınız ama asıl çip gözü yakar ;) ben genelde usb ye oyun atar sonra yaptıgım bootable memory cardımı takar istedğm oyunu oynarım fakat rahmetli oldu scph-70004 :)
Yazdığınız modelde çalışıyormuydu FreeMcBoot?

Üst Alt