Nokia 5800 CFW Proxpress V3.1 Final 5800 Ofw V60 Mod [core Edit]

Sponsorlu Bağlantılar

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
yaa ALLAH rızası için samsung vidgetde koy ya omnia ekranı gibi gözünü seviyim :))

Ya Hasancım boşver sen onu, RAM canavarı o ve batarya süresini de azaltıyor. Kendi Homescreeninin nesini beğenmiyorsun:) Bunu koymayı düşünmüyorum. Ev ekranları ile oynamayı istemiyorum. Rehber çubuğu isimli ev ekranından başka ekran kullanmadım ben bu güne kadar. Omnia vardı bende onu satıp, 5800 aldığım için Omnia ekranından bıktım hem ben:D

serkan

Üye
Kardeşim gerçekten çok iyi OFW'ler yapıyorsun, şahsen çok beğeniyorum. Benim düşüncelerim şöyle;
1. Soundwaves Red teması mümkünse olsun. Çünkü orjinal temanın yeri bir başka oluyor. Ekstra olarak sade bir siyah default temada eklersin galiba, bu da telefona şıklık katar. Bence arka plan siyah deri değil de normal siyah olsa daha güzel olabilir.
2. Rompatcher, çok ram harcıyorsa olmasın. Hackli olması benim için yeterlidir.
3. Autoinstaller konusunda kararsızım. Ben kullanmıyorum zaten.
4. Açılış - kapanış ekranı siyah NOKIA olsun.
5. Iconlar N8 iconu olsun, bence de çok yakışıyor.
Bir de yazı fontunu istersen N8 veya başka font yapabilirsin. N8 kamera sesleri ve ekolayzer da olsun. Benim fikirlerim şimdilik bunlar. Şimdiden teşekkür ediyorum. Çalışmalarında sabır ve kolaylıklar dilerim. :)

hasan0692

Üye
ama benim çok hoşuma gidiyo ya ram de yesin boşver sadece bana özel yapsan yada isteyen olursa alternatif yapsan olmazmı rica etsem lütfen desem :))

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
DIKAT....DIKAT.......... ben başka yerde c6 dönüşum atım aynı c6 gibi oldu ve format atığımda hic sorun olmadı ve senin yazılımnı hic beyenmedim yüklemede sonra bi kılasör icinde yamalar var format atarsa hep siliniyor ve ben sende bise isteye bilirmiyim yeni yapacağın wfi v60 .0...3.kırmızı tuş kilidi c6 menü acılış kapanis vista gif ses mesaj okuma aylin 3x4ve 4x4 menüler olsun ekran yazısı normal olunca 3x4 olsun yazı küçük olunca 4x4 olsun oyun kılasörü menü de olsun hic bi özlikleride silme c hafızası 40 mb kalsada razıyız oyunlar kalsın yende başlat tema efkleri müzik calar son güncelemeli tüm güncelemeler olsun Verisyon v60.0.003 özel sürüm tari 02.02.2012 yaparsan ustaysan alsana sıpariş yaparsan sende üstün yok orjinal yazılım gibi yüklensin ekparcaları olmasın tek kurumluk

----------Eklendi @ 12:34:21 ---------- Yazıldı @ 12:20:36 ----------

acılış kapanış siyah nokya olsada n8 icon olsada fenadeyil kolay gelsin

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
DIKAT....DIKAT.......... ben başka yerde c6 dönüşum atım aynı c6 gibi oldu ve format atığımda hic sorun olmadı ve senin yazılımnı hic beyenmedim yüklemede sonra bi kılasör icinde yamalar var format atarsa hep siliniyor ve ben sende bise isteye bilirmiyim yeni yapacağın wfi v60 .0...3.kırmızı tuş kilidi c6 menü acılış kapanis vista gif ses mesaj okuma aylin 3x4ve 4x4 menüler olsun ekran yazısı normal olunca 3x4 olsun yazı küçük olunca 4x4 olsun oyun kılasörü menü de olsun hic bi özlikleride silme c hafızası 40 mb kalsada razıyız oyunlar kalsın yende başlat tema efkleri müzik calar son güncelemeli tüm güncelemeler olsun Verisyon v60.0.003 özel sürüm tari 02.02.2012 yaparsan ustaysan alsana sıpariş yaparsan sende üstün yok orjinal yazılım gibi yüklensin ekparcaları olmasın tek kurumluk

----------Eklendi @ 12:34:21 ---------- Yazıldı @ 12:20:36 ----------

acılış kapanış siyah nokya olsada n8 icon olsada fenadeyil kolay gelsin

Hocam ne dedin hiç anlamadım ama olabilecek şeyler söylediğini zannetmiyorum. C6 yazılımlarını seviyorsan bunu beğenmiyorsan yüklemek zorunda değilsin. Yüklemeyeni dövmüyoruz... Başka yazılım yapan birisine söyle, (tabi anlarlarsa) olmadı araştır kendi yazılımını kendin yap....:nono:

----------Eklendi @ 13:04:55 ---------- Yazıldı @ 12:51:01 ----------

Kardeşim gerçekten çok iyi OFW'ler yapıyorsun, şahsen çok beğeniyorum. Benim düşüncelerim şöyle;
1. Soundwaves Red teması mümkünse olsun. Çünkü orjinal temanın yeri bir başka oluyor. Ekstra olarak sade bir siyah default temada eklersin galiba, bu da telefona şıklık katar. Bence arka plan siyah deri değil de normal siyah olsa daha güzel olabilir.
2. Rompatcher, çok ram harcıyorsa olmasın. Hackli olması benim için yeterlidir.
3. Autoinstaller konusunda kararsızım. Ben kullanmıyorum zaten.
4. Açılış - kapanış ekranı siyah NOKIA olsun.
5. Iconlar N8 iconu olsun, bence de çok yakışıyor.
Bir de yazı fontunu istersen N8 veya başka font yapabilirsin. N8 kamera sesleri ve ekolayzer da olsun. Benim fikirlerim şimdilik bunlar. Şimdiden teşekkür ediyorum. Çalışmalarında sabır ve kolaylıklar dilerim. :)

Peki tamam bunları düşüneceğim. Ama deri temasını da sevenler var. Olmadı temaların hepsi durur, ek olarak sade siyah arkaplanlı tema da koyarım. Bakarım daha başlamadım çalışmalara.

ama benim çok hoşuma gidiyo ya ram de yesin boşver sadece bana özel yapsan yada isteyen olursa alternatif yapsan olmazmı rica etsem lütfen desem :))

Hocam yaparım yapmasına ama upload etmesi ölüm gibi:) bağlantım yavaş sürekli de kullanmaktayım. Sana gerekli yeni modlamaları paketleyip göndersem NFE ile açıp, rofs2 ye atıp paketlesen olmaz mı. Zaten ufak tefek değişiklikler olacak.

Symbian Modder

Üye
@sonyericson bence önce konuşmayı öğren :)

• Beğen
Tepkiler: karikaturizma

ali_63kal

Üye
buna verdiğin anna paketi ekleyerek kullanabilirsek ,o zaman yap biz yükleriz hoca

hasan0692

Üye
oda olur yapmaya çalışacağım ama yapabilirmiyim bilmiyorum saol yinede gönder ozaman :))

zeormayk40

Üye
senin fikirlerine aynen katılıyorum :oke:

ali_63kal

Üye
Hocam programları klasöre koy biz installer ile yukleyelim bide n8 iconlu olsun ama anna paket isterük.ev ekranları aynı kalsın

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Lite edition iptal edildi. Yalnızca bir güncelleme yapacağım. Temaları ve açılış ekranını düzenleyip ses komutlarını da ekledikten sonra yayınlayacağım ve benim son yazılımım olacak. Yani final olacak. Anna icon pakediyle uyumlu olacak. Kişisel sorunlar nedeni ile böyle bir karar aldım. Açılış ekranı siyah nokia, temalar Soundwaves Kırmızı, Soundwaves Mavi, ProXpress Leather ve ProXpress Black olacak. Rompatcheri kaldırmayacağım lazım oluyor arada. Programlar thinkchange kasörünün içinde olacak, autoinstalleri çalıştırınca gelecek. Bu kadar.

----------Eklendi @ 02:22:16 ---------- Yazıldı @ 02:21:19 ----------

oda olur yapmaya çalışacağım ama yapabilirmiyim bilmiyorum saol yinede gönder ozaman :))

hocam senin istediğin gibi olacak tam yani :)

hasan0692

Üye
koydnmu samsung ev ekranını :)

ali_63kal

Üye
Beklemedeyiz

ali_63kal

Üye
Beklemedeyiz

hasan0692

Üye
hallet su ekranınıda sustur beni ya artık valla helal yaa :) :)

ali_63kal

Üye
fLOOsd olmaz ki arka arkaya atmadıktan sonra

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
hallet su ekranınıda sustur beni ya artık valla helal yaa :) :)

bitti aslında sırf senin için omnia ekranı üzerinde çalışıyorum sabahtan beri:) önizlemeler birazdan konuya eklenecek upload kaldı sadece.

iki farklı sürüm yaptım bir omnialı bir omniasız

ilk baş omniasızı upload edeceğim sonra omnialıyı accuk bekleyin:)

EDİT: Omnia HS browserda hata veriyor çok uğraştım olmadı kafayı yemeden vazgeçtim. haftaya bakarım anca ona. Hasan kafayı yicem senin yüzünden...

ali_63kal

Üye
Bekliyoruz hadi ama

----------Eklendi @ 20:54:55 ---------- Yazıldı @ 20:45:00 ----------

Yarın okul var bugün çıksaydı

Üst Alt