programı silemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onur--45

onur--45

Üye
    Konu Sahibi
:@arkadaşlar yardım lütfen nokia maps uygulamasını telefonumdan kaldıramıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen programı hafıza kartına kurdum fakat logosu hala telefonda mevcut vede gitmiyor tlefona yeniden maps i kurmak istiyorum fakat sanki tlefon hafızasına kurulmuş gibi davanıyor yani bu sürüm var diyor üzerine kurulsunmu diye soruyor uygulama yönecisinde gözükükmüyor vede programı daha önce kurup çalıştırmama rahmen şu an acılmıyor donuyor kalıyor x eplorer da kalkdırmadım yardım lütfen
 
schumici

schumici

Üye
peki siz programı hangi yöntemle kaldırdınız direk programın üstüne gelip sil mi dediniz yoksa uygulama yöneticisinden mi kaldır dediniz?
 
onur--45

onur--45

Üye
    Konu Sahibi
ikisinide yaptım fakat kaldıramadım pc suite taki simge var şu harita olan bir türlü silemiyorum

--------------- Ekleme ---------------

simgenin üstüne gelip kaldır dediğiniz zaman program silinemiyor diye mesaj geliyor uyguluma yöneticisinde nokia maps diye bir uyguk-lamada yok zaten yeniden nokia maps yüklüyorum bu nada progam yüklü üstüne kurulsunmu diyor kuruluyor yine aynıı anlattıklarım oluyor birde progam çalışmıyor yanlızca simgesi var
 
schumici

schumici

Üye
o zaman telefona bi format atmayaı deneyin bu bence sorunu kökten çözecektir:oke:
 
onur--45

onur--45

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş buda iyi bir yaklaşım teşekkürler en azından fikrini söyledin..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar hallettim sanırım hata şurdan kaynaklandı telefonu en son güncel haline getirmiştim nokia maps uygulaması güncelleme sırasında otomatik olarak yükleniyor ben bir daha yükledim ya yanlış bir sürümünü yükledim o yüzden çakıştı sonra soft format atıp sıfırladım üstüne nkia loader ile turkey haritasını yükledim tekarar eski haline aldı uğraştık biraz neyse ....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt