program ve Oyun isteyenler Gelsin (IPHONE İÇİNDİR )

Sponsorlu Bağlantılar

kutikutikuti

Üye
Krdeşim ben karadeniz şiveli igo my way programı arıyorum ama... bulabilirsen çok makbul olur.. :D

xxxkolcuxxx

Üye
abi güzel oyunlar indiriyorum.tşk...

TrowZeeN

Üye
beyler telefonda biriyle konuşurken sesinin karşı tarafa farklı biçimde gitmesini sağlayan program varmıdır? yani ben normal konuscam ama karşıya başka biriymiş gibi gidecek

usta52

usta52

Üye
teşekkürler.. arkadaşlar artık iphone bölümünde bende varım elimizden geleni hep beraber yapalım :) yoksa bu telefon adama kafayı yedittirir valla :)

cancan5000

Üye
Benim en acileninden bi BLACKLİST PROGRAMINA İHTİYACIM WAR SOURCE YADA İNDİLEBİLİR LİNK VERİRMİSİN...

mtrxrb

mtrxrb

Üye
rüya tabirleri ve tüm sure-dua ların oldugu uygulamalar istiorum ama bulamadım buralarda..
:(

ismail_09

Üye
Slm kardesim formu cogu kez dolaşırım ben yaralı programlar buldum Sn sayfanı gördüm rast gele emegine bilgilerine saglık kardesim tskurler

lestat98

Üye
Bana bi yardim ya...navionics programinin denmark&greenland olanini indirmek istiyorum.installous ta program var ama,indirme linki ölmüs...cok aradim ama bulamadim..yardimci olana tesekkurler;)

axmenati

Üye
6600 için programlar aranıyor mp3 çalma ve zil sesi yapma burdan indirdim tşkler başka varmı iyi şeyler

alikaraman

Üye
tom tom cps programi lutfen

mnstrdnc

mnstrdnc

Üye
Arkadaşlar ben restore etmeden önce ki bir oyunumu arıyorum yanlışlıkla gitmiş.Şişman bir adam ip üstünde yürüyo bi nevi canbaz gibi apartmanlardan apartmanlara falan geçiyosunuz.Adamın düşmemesi için sensörleri kullanıyorduk.Oyunu bilen varsa paylaşabilir mi acaba

iOS Developer

iOS Developer

Üye
sygic bulabilir miyiz installous ta bulamıyorumda

utberkay

Üye
Hukukçu adlı programı bulabılirsen bana çok makbule geçer.

fehmidas

Üye
teşekkürler. umarım ıpone 4 se de de çalışır.

27king

Üye
iphone 4 ios 5.0.1 sürüm telefonuma sağlam bir bluetooth prograı arıyorum.ibluenova ve celeste yi ios 5 desteklemeiyor

ozcans

Üye
öncelikle s.a kolay gelsin konuyu acalı baya bir zaman olmuş umarım hala konuyla ilgilenen vardır benim şöle bi isteğim olucaktu tabu oyununu arıyodum bi türlü tam sürüm olarak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim app storede bu oyunu buldum ama sürümü paralı olduğu icin indiremedim Friolo tam sürüm türkçe şimdiden teşekkürler.

forever1907+

Üye
sygic türkiye 11.2.5 sürümünü verirseniz sevinirim teşekkürler ilginiz için

uertekin55

Üye
Tefhim-ul Kur'an ,ve kutibi.sitte hadis programi iphone icin bulrsan cok sevaba girersin.net de jar olarak var ama birtürlü iphone icin bulamadim.tesekkürler

murat0068

murat0068

Üye
usta bana ses kayıt programı lazım sayfa 5 de var bıtane ama ben kullanamıyorum baska bısey yarmı yardımcı olursan sevınırım

yunus486

yunus486

Üye
shazam encore lazım bana acill.

Üst Alt