program ve Oyun isteyenler Gelsin (IPHONE İÇİNDİR )

Sponsorlu Bağlantılar

canemre363

Üye
Kardesim whatsappı bulur musun ya ? itunes de ücretlisi var da ücretsizini arıyorum

stwin

Üye
engin kardeş bana angry bird lazım iphone için link verirsen sevinirim?

srkn96

Üye
arkadaşlar ben iphone 2 aldım fakat hıcbırsey yukleyemıyorum nasıl yukleyebılırım yardımcı olursanız sevınırım :) şimdiden tşk ederim

eyupkaraman

Üye
iphone 4 için autocad ws prokramı varmı varsa paylaşırmısınız arkadaşlar

corsa1033

Üye
uygulama yukleyemeıyrm ıphone 3gs kullanıcısıyım sadece muzık atabılıyrm bılgısayardan yardımcı olur musunuz??

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben iphone 3 e çağrıları tek tek silme arıyorum.. birçok prg. var ama işe yaramadı.. kullanamamışta olabilirim.. yardımcı olursan sevinirim

excitir06_84

Üye
kardesım mrb senden bır program rıca etmek ıstıyorum.bayagı zamandır arıyorum buldumda ama hıcbırısı calısmadı.mywi 5 surum.4 versıyonunu cydia ıcınden buluyorum yukluyorum yalnız program acılıp sıyah ekranda kalıyor.bulabılırsenız cogu kısınınde ısıne yarayacak bır paylasım olacaktır emın olun

yunusemre600

Üye
serkan o ozanan sahtesidir oğlum

emre101.

Üye
ben nokşa c5-03 kullanıyorum uyumlu 3d oyunlar varmı ?

hero3838

Üye
emeğinize sağlık iphone 4s için igo navigasyon lazımdı cihaz jailbrek değil yardımcı olursanız sevinirim

Blackbeltsea

Blackbeltsea

Üye
pdf formatında attığım dosyayı e-book şeklinde okuma şansım var mı varsa nasıl beceremedım de :/

ersn

ersn

Üye
garageband bulmak mumkun mu acaba ?. apptrackr da var ama lınk olu . başka yerde bulabilirmiyim

spawn_22

spawn_22

Üye
Kardeşim Banada Wifi Üzerinde Film İzleme Programı Bulabilirmsiin. Filmleri İndirip Atmakla Uğraşmak İStemiyorum Wifi Üzerimnden İStediğim Filmi Tr Dublaj veya Altyazı Falna Farketmez Filmleri İzlemek İstiyorum Şimdiden Teşekler...

Blackbeltsea

Blackbeltsea

Üye
Engin abi bana surviving high school oyununun tam surumunu bulabılır mısın veya aynı tarz bı oyun bulabılır mısın tam surum sıms dısında :)

tatvan_013

Üye
iyi günler kardeş ya ben geçenlerde arkadaşın telefonunda gördüm ya kilit açma ekranında ekrana tıklıyodu erkandaki cam kırılıyodu kilit açılıyodu warsa paylaşabilirmisiniz teşekürler

Blackbeltsea

Blackbeltsea

Üye
ninja fruit oyununun tam surumunu ucretsız ındırmem lazım ne yapmalıyım

mhmtsyk

mhmtsyk

Üye
merhaba ben ıphone için app storedaki lem'alar programını ücretsiz indirmek istiyorum konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

nervium

nervium

Üye
görüşme kaydı yapan bir program arıyorum, yardımcı olabilir misiniz ?

fevzi3311

Üye
abi WAT'S UP ACİL. bi zahmet ya

Üst Alt