PPSSPP Gold Pes 2013 - Pes 2014 Apk İceri Gelin

Sponsorlu Bağlantılar

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
PPSSPP Gold Pes 2013 - Pes 2014 Apk İceri Gelin
Merhaba arkadaslar bildiginiz gibi en son KONAMİ nin resmi olarak cikardigi oyun pes 2012 idi 13 ve 14 cikmamisti ama PPSSPP ile oynanabiliyor artik bende discovery elite var ve cok rahatlikla oynayabiliyorum
13 yada 14 istediginizi indirin ama 14 te ingilizce ve turkce yok sadece fransizca ve almanca var 13 te türkce var bu yuzden 13 ude koydum

Calisan cihazlar:
Gm Discovery,Discovery Elite,Galaxy S2, S3,S4,S5,Note 2,Htc one M7,Lg g2

NOT:DENEDİGİM TELEFONLAR BUNLARDİR DİGER TELEFONLARDA CALİSİRMİ BİLMİYORUM AMA TAHMİNİMCE COGUNLUK TELEFONLARDA RAHATLİKLA CALİSACAKTİR.

İNDİRME LİNKLERİ:

PPSSPP Gold Apk:Rar sifresi 1963

Pes 2013 Rar sifresi 1963

Pes 2014 Rar sifresi 1963

KURULUM:
1-PPSSPP GOLD rar dosyasini indirin (indirme linkinin başında) rar sifresini girin ve rar dosyasının icindeki apk yı kurun

2-oynamak istediginiz oyunun dosyasını indirin (PES 13 yada 14) ve o oyunun rar dosyasının icindeki dosyayi telefon hafızasının download klasörune atın

3-Sonra ppsspp programına girin yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi pes 2014 yazıyor oraya bastığınızda oyuna girer (pes 13 icinde aynısını yapabilirsiniz)

NOT:Eğer yukaridaki resimdeki gibi pes 13-14 resimi gelmezse ppsspp programından o dosyayı bulup o dosyayı secin o zaman girer

Soracagınız soru varsa pm atabilirsiniz yardımcı olabilirim .

• Beğen
Tepkiler: Raso66, Darqos, ata28z ve 2 diğerleri

yeriagasi

Üye
İnmiyor

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
iniyor

yeriagasi

Üye
Ppsspp apk inmiyor inerkn hata diyoe

sasua42

sasua42

Üye
dostum bu çok önceden paylaşılmıştı ama gine de eline sağlık konu için
ha bu arada lg g2 bizzat denedim hiç kasma yok zaten olamaz bu telefonda hiç bir oyun kasmaz :)
ama oynanışı zor yav

mavi_yeleli

Üye
Prens of persia ve bu tarz bir kaç oyunda ses problemi yaşadığım için kullanmıyordum pes de durum nasıl ses problemi var mi

slvestre-99

Üye
    Konu Sahibi
Ses problemi var ama problem sayilmaz sadece ses boguk geliyor oda sorun yaratmaz

AHKE

AHKE

Üye
paylaşım icin tesekkurler en iyi ayarlarını yazarmısın emülatörün biliosan

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bende pes 2013 vardı hatta konu bile açmıştım bir de 14 ü deneyelim bakalım nasılmış teşekkürler :)

aşikar53

aşikar53

Üye
Tesekkurler oyun kolu ile oynaniyormu deneyen varmi

7fox

Üye
Pass yanlis

rcarlosreso

Üye
Kardeş bende şifre başarisiz diyor

Rhino Prime

Üye
tişkürler

jojo_va

jojo_va

Üye
:tşk:

gulsenegemen

Üye
kolay gelsin, not3 üme blackmarttan gold ppsspp yi kurdum, indirdiğim psp oyunun rarlı veya dosya halinde attığım klasörü açmıyor, telde winrar kurulu olmasına rağmen '' could not load game RAR file detected (Require UnRAR) '' uyarısı veriyor. (not: attığım oyunun resimi klasör üzerinde görünüyor ama yazdığım gibi uyarı verip açılmıyor, nerede yanlış yaptım acep?

betoncan

Üye
ben daha önce xperia z2 me yükledim sorunsuz 60fps de cam gibi çalışıyor

Darqos

Darqos

Üye
Bunu yapınca Ps Dekinin aynısı dimi ?
Turkcell T50 Grafikleri kaldırmadı kap kara

Raso66

Raso66

Üye
Kardeş 14 ün türkçesi veya ingilizcesini bulabilir misin