PPSSPP Emulator

Sponsorlu Bağlantılar

cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
PPSSPP Emulator
Modlarıma sesleniyorum. Şuanda bildgnz gibi varımız yogumuz bu :D ben bu emülatör için symbian^3 oyunları başlıgı altında PPSSPP Oyun diye alt bi bölüm açılmasını istiyor ve öneriyorum. (Bknz. Oyun istek bölümü gibi.) böylece oyunları tek tek paylaşacagımız için her oyunun kasmadan oynama ayarları + resimler + Fps degeri ve linkini atarak daha faydalı olacagını düşünüyorum. Bana katılanlar olurmu bilmem ama katılanlar yoruma "MaxiPPSSPP" yazsınlar duyuralım sesimizi. Konu kilit gerektirmez Tavsiyr dir.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Bence olmaz kalabalık olur

cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
ne kalabalıgı dostum sonuçta oyun desteğini sadece bundan saglıyabiliyoruz.Konu açıyorsun mesela Fieldrunners.cso [C7-00 25FPS|N8-00 32 FPS ...] sonra konuyu açacan işte. Resimler varsa telde oynama videosu donmayı aza indirmek için yapılacak ayarlar vs. çalışan telefonlar vs. eklicez işte böyle bene çok faydalı olur oyuna İhtiyacımız varrr !! :nono:

makoto

makoto

Üye
Bence cok yararlı olur böyle bir konu. Kullanıcıların ilgisi çok herkes tek bir başlığa yüklenince karman çorman oluyor konu

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
maxippsspp.katılıyorum ama zaten pokemon fire red vb gba oyunları ayrıca konu açıyorduk.bu şekilde de olur ayrı bölüm zorunlu değil.

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
bence mükemmel olur bu şekilde istediğimiz oyunu indiririz

cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
maxippsspp.katılıyorum ama zaten pokemon fire red vb gba oyunları ayrıca konu açıyorduk.bu şekilde de olur ayrı bölüm zorunlu değil.

orası onun yeti degildi ama. Oyun destegi olmayan bi işletim sistemine oyun istek bölümü açılıyorsa bunun hayli hayli açılması lazım bunlarda hd sayılır snçta.

- - - Eklendi - - -

orası onun yeti degildi ama. Oyun destegi olmayan bi işletim sistemine oyun istek bölümü açılıyorsa bunun hayli hayli açılması lazım bunlarda hd sayılır snçta.

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
biz nokia'cıların son umudu bu emülatör oldu bencede olsun

cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
Bölüm açılsa telden video çekip atacam :D

asadas74

asadas74

Üye
aynen 500 sayfalık konuda birşey anlasılmıyor. Her uygulama 500 sayfaya karısık yayılmiş durumda.hele mobilden sinir olup cıkmaktan baska cağre kalmıyor

• Beğen
Tepkiler: cemsidar
cemsidar

cemsidar

Üye
    Konu Sahibi
konu attımda onaylanmadı

ümran

Üye
diğer konu nerde bulamadım :bilmm

breksan67

breksan67

Üye
bende bulamadım

keys1903

keys1903

Üye
konu gıtmıs bu olmadı ıste

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
diger konu kapatılmış sanırım ayrıca bi bölüm açacaklar bunun için :)

Pringles

Pringles

Üye
Konu neden kapatılıyor ya :(

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Reklam içerikli imiş :(

ümran

Üye
e şimdi bi darbede maxi dn yedik ,symbianla artık olmaz ,dağılın beyler :bye3: benim moral bozuldu :nargile:

Üst Alt