PPSSPP Emulator

• 4 Nisan 2013
  • 2932 Okunma
  • 20 Cevap

1. Modlarıma sesleniyorum. Şuanda bildgnz gibi varımız yogumuz bu :D ben bu emülatör için symbian^3 oyunları başlıgı altında PPSSPP Oyun diye alt bi bölüm açılmasını istiyor ve öneriyorum. (Bknz. Oyun istek bölümü gibi.) böylece oyunları tek tek paylaşacagımız için her oyunun kasmadan oynama ayarları + resimler + Fps degeri ve linkini atarak daha faydalı olacagını düşünüyorum. Bana katılanlar olurmu bilmem ama katılanlar yoruma "MaxiPPSSPP" yazsınlar duyuralım sesimizi. Konu kilit gerektirmez Tavsiyr dir.

Yazan: cemsidar
  2. Bence olmaz kalabalık olur

3. ne kalabalıgı dostum sonuçta oyun desteğini sadece bundan saglıyabiliyoruz.Konu açıyorsun mesela Fieldrunners.cso [C7-00 25FPS|N8-00 32 FPS ...] sonra konuyu açacan işte. Resimler varsa telde oynama videosu donmayı aza indirmek için yapılacak ayarlar vs. çalışan telefonlar vs. eklicez işte böyle bene çok faydalı olur oyuna İhtiyacımız varrr !! :nono:

4. Bence cok yararlı olur böyle bir konu. Kullanıcıların ilgisi çok herkes tek bir başlığa yüklenince karman çorman oluyor konu

5. maxippsspp.katılıyorum ama zaten pokemon fire red vb gba oyunları ayrıca konu açıyorduk.bu şekilde de olur ayrı bölüm zorunlu değil.

6. bence mükemmel olur bu şekilde istediğimiz oyunu indiririz

7. orası onun yeti degildi ama. Oyun destegi olmayan bi işletim sistemine oyun istek bölümü açılıyorsa bunun hayli hayli açılması lazım bunlarda hd sayılır snçta.

- - - Eklendi - - -

orası onun yeti degildi ama. Oyun destegi olmayan bi işletim sistemine oyun istek bölümü açılıyorsa bunun hayli hayli açılması lazım bunlarda hd sayılır snçta.

8. biz nokia'cıların son umudu bu emülatör oldu bencede olsun

9. Bölüm açılsa telden video çekip atacam :D

10. aynen 500 sayfalık konuda birşey anlasılmıyor. Her uygulama 500 sayfaya karısık yayılmiş durumda.hele mobilden sinir olup cıkmaktan baska cağre kalmıyor

cemsidar bunu beğendi.
  11. konu attımda onaylanmadı

12. diğer konu nerde bulamadım :bilmm

13. bende bulamadım

14. kayboldu galiba :kop2:

15. konu gıtmıs bu olmadı ıste

16. diger konu kapatılmış sanırım ayrıca bi bölüm açacaklar bunun için :)

17. Konu neden kapatılıyor ya :(

18. Reklam içerikli imiş :(

19. Saçmalık ya :ağlarım:

20. e şimdi bi darbede maxi dn yedik ,symbianla artık olmaz ,dağılın beyler :bye3: benim moral bozuldu :nargile:

Yüklüyor...
19/10/2018 - 00:55