PowerMP3 V1.16 Ve 1.15 Türkçe (+) 13 Skin Entegreli

Sponsorlu Bağlantılar

Ç@RşI

Üye
13 skin entegreli olan programda dosya bozuk diyor...

ilyasozer

Üye
sağol dost

yedinnn

Üye
Teşekkür ediyorumm. paylaşıma destek verip sizi bu forum aleminde tek geciyorum.. ve diyorum ki kralsınss

realraven

Üye
eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ediyorumm. paylaşıma destek verip sizi bu forum aleminde tek geciyorum.. ve diyorum ki kralsınss

1 aydır steye giriş yapmıyordum dikkatimi çeken bir yorum kardeşim çok teşekkür ederim iyiki sizler gibi paylaşıma destek verenler var sizler olmasanız paylaşımda olmaz.

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sagol.

naci34

naci34

Üye
eyw. saolsaın

c147

Üye
teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkür tderim

hercay_

Üye
PowerMP3 V1.16 Ve 1.15 Türkçe (+) 13 Skin Entegreli bu programda sertifika sorunu var buna bir çözüm bulun arkadaşalar

gurcu_selim

gurcu_selim

Üye
PowerMP3 V1.16 Ve 1.15 Türkçe (+) 13 Skin Entegreli bu programda sertifika sorunu var buna bir çözüm bulun arkadaşalar

Sertifikalaman gerekiyor dostum programı.Forumda sertifikalama ile ilgili ayrıntılı bilgi var.Bu arada benimde bi sorum olacak bilen arkadaşlara.Bu PowerMP3 programında bluetooth müzik yollanamıyor sanırım.İlla dosya yöneticisinden göndermek gerekyiyor.Yada ben bulamamış olabilirim.Bilen varsa yadımcı olursa sevinirim:)

okankoc

okankoc

Üye
eyvallah kardes eline saglık:naughty:

kahraman5555

Üye
selam
tşk

hakjan01

hakjan01

Üye
teşekkürler....

sonsuz_

sonsuz_

Üye
sağol güzel bi prodram

xCHIVALR0US

xCHIVALR0US

Üye
Temayı değiştirince program açılmıyor. Açılıyor ama ekran sadece siyah oluyor başka birşey yok.
Bu problemi artık çözeseniz?

zfr1991

Üye
tşk:d:

m_fatih56

Üye
nasıl yükliyeceğimi bilmiyorum eski 6600 var bende karta mı atıcağı sadece

xCHIVALR0US

xCHIVALR0US

Üye
Ekolayzır eklemeleri çok iyi olmuş. Skin değiştiremiyoruz zaten onlar önemli değil :)

xand3r

Üye
teşkkürler elinize sağlık

mdogan144

Üye
çok saol :)

Üst Alt