İphone 5 Android 1 Hafta kullanıldı tertemiz. 330 TL

Sponsorlu Bağlantılar

celal5552

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Android 1 Hafta kullanıldı tertemiz. 330 TL
Ürünü 1 hafta kullandım maddi durumdan dolayı geri satıyorum. Orjinalinden birebir farksızdır internet kullanmadan 1 günden fazla gidiyor. Çiziksiz ve aldığım gibi tertemizdir. Telefonun hiçbir sorunu yoktur. Ön koruma jelatinini hala çıkarmadım.
A
şağıdaki özellikler doğrudur. Aldığım firmadan kopyaladım. Resimleri de kendi çekimimdir. Pazarlık payı vardır.

İletişim : 0544 221 1944

Diğer tüm modellerden farklıdır
lütfen okuyunuz
ÖZEL ÜRETİM (Sitede ilan verilen diğer ürünlerden farklıdır.
Piyasada satılan İphone 5 lerle ilgisi yoktur. Bu ürün ANDROİD işletim sistemine sahip en son sürümdür. Dilerseniz yeni versiyonla güncellemelerde yapabilirsiniz.
Piyasada satılan İphone 5 lerdeki tüm özellikleri taşıdığı gibi extra olarak ANDROİD İŞLETİM sistemli olması cihazı olan ilgiyi artırmaktadır.
Bu ürünü kaçırmayın
(Turkcell - Avea - Vodafone İNTERNET PAKETİ niz varsa bu üründe direkt kullanabilirsiniz. Size İNTERNET AYARLARI gönderilecektir.)
BİREBİR ORJİNALİNE BENZESİN diyorsanız bu üründen şaşmayın...
---------------------------------------------------

ÜRÜN TEK HATLI OLUP ORJİNAL YAZILIMDIR
BASKA CİHAZLARLA KARIŞTIRMAYIN!!!

ELMA LOGOLUDUR
TÜRKÇE MENÜLÜDÜR + ORJiNAL KUTUSUNDADIR
ÖNE ÇIKAN BAZI ÖZELLİKLER
---------------------------------------------------
Görünüm:
* 2012 son sürümdür
* Orjinal android 4.0 sürümüdür
* Orjinal çelik kasa, boyut ve ağırlıktadır
* Capative ekran (orjinaldeki dokunmatik kullanılmıştır)
* Orjinaldaki ekran parlaklığı mevcut olup orjinal menülüdür. Menüsü Türkçedir.
* Orjinal zilsesleri ve duvar kağıtları mevcut olup ayrıca size duvar kağıtları gönderilecektir
* Orjinaldeki gibi logosu mevcuttur.
* İster hattınızdan ister WİFİ ile internete bağlanabilirsiniz
BU ÜRÜNLE YAPABİLECEKLERİNİZDEN BAZILARI
* 3G internet / Görüntülü konuşma yapabilirsiniz.
* Flash Player desteği ile Youtube, facebook daki tüm videoları izleyebilirsiniz.
* Tüm filmleri HD olarak izleyebilirsiniz.
* Tüm bankacılık işlemlerinizi (internet bankacılığını) bu cihazla yapabilirsiniz.
* 3D sensör ile oyunlar oynayabilirsiniz.
* Tüm maillerinizi kontrol edebilir, mail trafiğinizi düzenleyebilir, mail alışverişi yapabilirsiniz.
* Facebook/Youtube/Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini aktif olarak hızlı şekilde kullanabilirsiniz.
* Yüksek işlemcisi sayesinde internette takılmadan donmadan işlemlerinizi yapabilirsiniz.
* Parmaklarınızla resimleri büyültüp küçültebilirsiniz.
* Capative LCD ekran 8 GB hafızalı (32 Gb a kadar destekler)
* Cihaz görünüm ve menü itibariyle birebir İphone 5 menüsü kullanılmıştır
* GPS ile yol tarifi alabilirsiniz. Uydudan yol tarifi alabilir adreslere rahatça ulaşabilirsiniz.
* Özel programı sayesinde telefonunuzdan arkadaşınızın, sevdiğinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.
* Viber uygulaması sayesinde HD kalitesinde Ücretsiz olarak Sesli görüşme yapabilirisiniz.
* Ücretsiz olarak uzaktan Bilgisayarınıza bağlanıp bilgisayarınızı yönetebilirsiniz.
* WhatsApp Messenger ile uygulamanın yüklü olduğu diğer arkadaşlarınızla bedava konuşabilirsiniz.
* Facebook'un resmi Android uygulaması ile Facebook profilinize ve arkadaşlarınıza direkt olarak erişebilirsiniz, fotoğraflarınızı direk olarak profilinize yükleyebilirsiniz.
* Bilgisayarlarımızda kullandığımız popüler müzik oynatıcı, artık Android'de de var. Winamp ile binlerce web radyosuna çevrimiçi olarak erişebilirsiniz.
* Okey,Batak vb.. oyununun tutkunuysanız, bu uygulama ile Android'iniz karşısında sanal rakiplerle yarışabilirsiniz.
* Türk kanallarını ve yabancı TV kanallarını WiFi veya 3G bağlantınız üzerinden ücretsiz olarak seyredin.
* İETT'otobüslerin şu an nerede olduğunu harita üzerinde gösteriyor.İstanbulda yaşayanlar için çok gerekli bir uygulama artık cebinizde…
* İnternet bağlantısı gerektirmeyen, her yerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce sözlük arıyorsanız, bu uygulama işinizi görecektir
* Kurani Kerim Hayrat Nesriyat uygulaması ile, artık kolaylıkla, nerede olduğunuzun

PAKET İÇERİĞİ
1 adet İphone 5 (ANDROİD)
1 adet kulaklık
1 adet usb kablosu
1 adet şarj adaptörü
1 adet deri kılıf

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
huawei ascend y200+2 tane spycam takas ?

meboli

meboli

Üye
İzmir de aynısını 200 liraya veriyorlar...sıfır ve garantili...

Anil-D

Anil-D

Üye
çin malı felan deyil dğlmi

Anil-D

Anil-D

Üye
tamam akın saol

Anil-D

Anil-D

Üye
karıstırdım pardon

sphone

sphone

Üye
ülkemizde hala bu çin çakmalarina telefonlarina bu kadar paralar veriliyor enteresan anlamiş değilim

Üst Alt