Potada rakipler belli oldu EUROLEAGUE

Sponsorlu Bağlantılar

WaLLcoT

WaLLcoT

Üye
    Konu Sahibi
THY Avrupa Ligi eleme maçları ve
normal sezon grupları belli oldu.
Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv
Hospital ve Anadolu Efes'in
gruplardaki rakipleri; Banvit'in de ön
elemedeki rakibi belirlendi. Basketbol THY Avrupa Ligi’nde
2013-2014 sezonu grup ve eleme turu
kuraları çekildi.
İspanya’nın Barcelona kentinde
düzenlenen kura çekiminde, Türk
temsilcilerinden Fenerbahçe Ülker (A),
Anadolu Efes (B), Galatasaray Liv
Hospital ise (C) grubunda yer alırken,
kura çekimine eleme turundan katılan
Banvit ise CEZ Basketball ile eşleşti.
RAKİPLER
Fenerbahçe Ülker, THY Avrupa Ligi A
Grubu’nda, Barcelona (İspanya), CSKA
Moskova (Rusya), Budivelnik Kiev
(Ukrayna), Partizan MT:S Belgrade
(Sırbistan) ve JSF Nanterre (Fransa)
ile karşılaşacak.
Anadolu Efes, THY Avrupa Ligi B
Grubu’nda, Real Madrid (İspanya),
Zalgiris Kaunas (Litvanya), Brose
Baskets (Almanya), Emporio Armani
(İtalya) ve Strasbourg’la (Fransa)
eşleşti.
Galatasaray Liv Hospital’ın THY
Avrupa Ligi C Grubu’nda ise
Olympiacos (Yunanistan),
Montepaschi Siena (İtalya), Unijaca
Malaga (İspanya), Stelmet Zielona
(Polonya) ve Bayern Münih (Almanya)
takımları yer alıyor.
Kura çekimine eleme turundan katılan
Banvit ise Çek Cumhuriyeti’nden CEZ
Basketball ile eşleşti. Tek maç eleme
usulüne göre oynanacak
karşılaşmaların ardından, gruplara
yükselecek son ekip belirlenecek.
Avrupa Ligi’nde altışar takımın
mücadele edeceği 4 grupta,
gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar
Top 16′ya yükselecek ve burada da 2
gruba ayrılarak mücadeleye devam
edecek.
Çekilen kura çekiminin ardından
gruplar şöyle oluştu:
A Grubu: Barcelona (İspanya), CSKA
Moskova (Rusya), Fenerbahçe Ülker
(Türkiye), Budivelnik Kiev (Ukrayna),
Partizan MT:S Belgrade (Sırbistan),
JSF Nanterre (Fransa)
B Grubu: Real Madrid (İspanya),
Anadolu Efes (Türkiye), Zalgiris
Kaunas (Litvanya), Brose Baskets
(Almanya), Emporio Armani (İtalya),
Strasbourg (Fransa)
C Grubu: Olympiacos (Yunanistan),
Montepaschi Siena (İtalya), Unijaca
Malaga (İspanya),Galatasaray Liv
Hospital (Türkiye), Stelmet Zielona
(Polonya), Bayern Münih (Almanya)
D Grubu: Panathinaikos (Yunanistan),
Maccabi Electra (İsrail), Laboral
Kutxa (İspanya), PBC Lokomotiv Kuban
(Rusya), Kızılyıldız Telekom (Sırbistan),
ön elemeden gelecek takım
Ön eleme turunda karşılaşacak
takımlar ise şöyle sıralandı:
Pallacanestro Varese (İtalya) – EWE
Baskets Oldenburg (Almanya)
Lietuvos Rytas (Litvanya) – VEF RIGA
(Letonya)
CEZ Basketball (Çek Cumhuriyeti) –
Banvit (Türkiye)
Khimki Moskova (Rusya) – Telenet
Ostend (Belçika)
 
Baskentliia

Baskentliia

Üye
Fenerbahçe Ve Anadolu Efesden ümidim var
 




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt