POLYPAD 7208 HD Nasıldır ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emmonreo

emmonreo

Üye
    Konu Sahibi
POLYPAD 7208 HD Nasıldır ?
POLY PAD 7208HD ANDROID TABLET PC
GENELİşletim sistemiAndroid 4.0
İşlemci çatısıARM CORTEX A9
İşlemci hızı1.5 GHZ DUAL CORE
Ekran7.0 inch (16:9 rasyo)
BağlantıWiFi+dongle ile 3G
3DVAR – Mali 400 Grafik kartı ile destekler
HD destek1080p
Ram1GB DDR3
Bellek8GB (microSD ile 32 GB’a kadar destekler)
EkranBoyut7inch
Rasyo16:9
TeknolojiTFT-LCD
Çözünürlük1024*600 (yüksek çözünürlük)
DokunmatikA+ Capacitive
Çoklu dokunmatik5 NOKTA
Kamera0,3MP ÖN KAMERA
BELLEKDahili bellek8GB
Harici bellekMicro SD kart (32GB’a kadar destekler)
Bağlantı YuvalarıOTGUSB2.0 high speed 5Pin MICRO USB- bilgisayar, USB flash bellek harici bellek ve diğer aksesuarlar bu yuvadan bağlanır
Kart yuvasıMicro SD 32GB’a kadar destek
HDMI girişiVAR
Kulaklık girişi3,5mm
Mikrofon ve Hoparlör20Hz – 20k Hz N/S:>85%
PİLPil tipi3200 maH Li-polymer
DİĞERmenü kullanım diliTürkçe, İngilizce ve birçok dil
Yerçekimi sensörü4 yönlü
WiFi802.11 b/g/n
3GE176G, MF190(Turkcell ise beyaz), E230, E160E,E182G,E1782,E1750,ZTE MF633BP-1, MF633, 673U, Huwaei E1756, UMG1691
MultimediaVideo1080p:MKV、WMV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV,
TS, TP, MP4 …
ResimJPEG、PNG、GIF、BMP
MüzikMP3/WMA/APE/FLAC/AAC/AC3/WAV
OYUN3DVAR – Mali 400 Grafik kartı ile destekler
G-sensorEvet
DokunmatikEvet 5NOKTA
OkumaKitapPDF/TXT/EPUB/FBREADER
OfisPDF/TXT/DOC/EXCEL
InternetTarayıcıGoogle Browser FLASH 11 Desteği
Sosyal ağlarTümü
MesajlaşmaMSN messenger ve diğerleri
EmailPOP3,SMTP/IMAP, gmail ve diğerleri
Google Hizmetleriharitalar, Gmail, Gtalk
GÖRÜNÜMBoyutlar197X113.5X10.5mm
Ağırlık290gr
Teknosa Fiyatı 349 TL 2 Yıl garantili

Özellikleri çok iyi fakat marka nasıldır alsam bi sorun çıkarmı acaba ???

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bir resim ekleseydin hiç yoktan ama fiyat biraz pahalı bluetooth varmı peki ben göremedim

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
emmonreo

emmonreo

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth yok fakat pek gerekli deil benm için :) Resim ekliyorum hemen

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Peki 3G yazmışsın tam emin değilim varmı bunda

• Beğen
aleranol

aleranol

Üye
Bence gayet iyi

Kerim.

Kerim.

Üye
Tablet gayet iyi fakat pahali birraz.bir de bisey diyim bu cozunurluge oyun bulmak cok zor oluyor

emmonreo

emmonreo

Üye
    Konu Sahibi
Genelde bu çözünürlükte olmuormu zaten

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
En Az 8 inç olması lazım oyunda

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
Evet.iste diyorum ya oyn bulmak zor oluyo.bendede var bu cozunurlukte tablet.ondan diyorum

emmonreo

emmonreo

Üye
    Konu Sahibi
Hımm oyun benm için önemliydi ya :(

caglar b

caglar b

Üye
bunun çözünürlügüne göre oyun bulursun oyunda ekran boyu degil çözünürlügü önemli (pıranha business tab 7 olacak onada bir bak)

• Beğen
everest22

everest22

Üye
arkadaşlar bu tableti forumda bana tavsiye ettiler aldim ve çok stabil asphal 7 de veya başka bişi kasma hiç olmuyor

bu arada zenoni 5 çikti eğer ilgilenenler varsa marketten indirip friende eklesinler nickim: bLazZe

emreilbasar78

Üye
Polypad 7208 hdde cok rahat oynanıyor bence al derim Ben asphalt 7, most wanted real racing 2 shadowgunu kasmadan oynuyorum

- - - Eklendi - - -

Polypad 7208 hdde cok rahat oynanıyor bence al derim Ben asphalt 7, most wanted real racing 2 shadowgunu kasmadan oynuyorum

navti

navti

Üye
tablet iyi gibi ama a+ kapasitiv de neymis ilk defa duyuyorum...

61semih

61semih

Üye
donanım fiyata oranla çok iyi,fazla para vermiyeceksen bu fiyata bundan iyisi zor bulunur

ugur1000

ugur1000

Üye
harika bunu al al al :D şimdi oyun bulamassanda nexus 7 filan çıktı o yuzden oyunlar yaygınlaşır şahsen ablam bunu aldı ve çok memnun tek eksiği pili hem geç doluyor hem çok gitmiyor ama 350 tl ye bukadarı olur bence :) ha azcıkda ısınma var ama çok değil yakacak kadar değil :D iphone da bile ısınma oluyor :) a+ kapasitif yani çok hassas ekran dokundugunda azcık temas edince hemen algılyıveriyor :D yani dokunmatik basmatik yada tıklatmatik değil ;)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
harika bunu al al al :D şimdi oyun bulamassanda nexus 7 filan çıktı o yuzden oyunlar yaygınlaşır şahsen ablam bunu aldı ve çok memnun tek eksiği pili hem geç doluyor hem çok gitmiyor ama 350 tl ye bukadarı olur bence :) ha azcıkda ısınma var ama çok değil yakacak kadar değil :D iphone da bile ısınma oluyor :) a+ kapasitif yani çok hassas ekran dokundugunda azcık temas edince hemen algılyıveriyor :D yani dokunmatik basmatik yada tıklatmatik değil ;)
ya abi ama buna nazaran bi telefona baksam rahat 2000 lira ya bu telefonlar neden pahalı? bu arada bende tavsiye ederim güzelmiş tablet ve hakikaten ucuz

ugur1000

ugur1000

Üye
bende bilmiyom mesala çift çekirdekli filan ama 350 galaxy ace tek çekirdekli 650 lira :D bir garip heralde telefonlarda bi gariplik var :D ama şuda var sonuç ta bilindik bi marka değil yani bu tabletin original markası ramos w17 ;) örneğin tıpkısının üstüne Samsung yazsaydı fiyatı 900 tl filan olurdu ayrıca bu tablette gps ve bt olmadıgı içinde ucuz olabilir yoksa işlemci uçuyor :D mesala 200 tl lik tabletler kasıyoken 150 tl fazla veriyon canavarın oluyo :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Güzele benziyor ama bence iyi bi araştır...

ugur1000

ugur1000

Üye
araştırmasına gerek yok aslsın işte güzel bu :D güçlüde yani çift çekirdekli işlemci ve mali 400

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt