POLYPAD 7208 HD TABLET PC Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melih9779

Üye
    Konu Sahibi
POLYPAD 7208 HD TABLET PC Nasıl ?
yarın teknosada indirime giriyor sizce alıyımmı arkadaşlar ?

POLY PAD 7208HD ANDROID TABLET PC
GENEL İşletim sistemi Android 4.0
İşlemci çatısı ARM CORTEX A9
İşlemci hızı 1.5 GHZ DUAL CORE
Ekran 7.0 inch (16:9 rasyo)
Bağlantı WiFi+dongle ile 3G
3D VAR – Mali 400 Grafik kartı ile destekler
HD destek 1080p
Ram 1GB DDR3
Bellek 8GB (microSD ile 32 GB’a kadar destekler)
Ekran Boyut 7inch
Rasyo 16:9
Teknoloji TFT-LCD
Çözünürlük 1024*600 (yüksek çözünürlük)
Dokunmatik A+ Capacitive
Çoklu dokunmatik 5 NOKTA
Kamera 0,3MP ÖN KAMERA
BELLEK Dahili bellek 8GB
Harici bellek Micro SD kart (32GB’a kadar destekler)
Bağlantı Yuvaları OTG USB2.0 high speed 5Pin MICRO USB- bilgisayar, USB flash bellek harici bellek ve diğer aksesuarlar bu yuvadan bağlanır
Kart yuvası Micro SD 32GB’a kadar destek
HDMI girişi VAR
Kulaklık girişi 3,5mm
Mikrofon ve Hoparlör 20Hz – 20k Hz N/S:>85%
PİL Pil tipi 3200 maH Li-polymer
DİĞER menü kullanım dili Türkçe, İngilizce ve birçok dil
Yerçekimi sensörü 4 yönlü
WiFi 802.11 b/g/n
3G E176G, MF190(Turkcell ise beyaz), E230, E160E,E182G,E1782,E1750,ZTE MF633BP-1, MF633, 673U, Huwaei E1756, UMG1691
Multimedia Video 1080p:MKV、WMV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV,
TS, TP, MP4 …
Resim JPEG、PNG、GIF、BMP
Müzik MP3/WMA/APE/FLAC/AAC/AC3/WAV
OYUN 3D VAR – Mali 400 Grafik kartı ile destekler
G-sensor Evet
Dokunmatik Evet 5NOKTA
Okuma Kitap PDF/TXT/EPUB/FBREADER
Ofis PDF/TXT/DOC/EXCEL
Internet Tarayıcı Google Browser FLASH 11 Desteği
Sosyal ağlar Tümü
Mesajlaşma MSN messenger ve diğerleri
Email POP3,SMTP/IMAP, gmail ve diğerleri
Google Hizmetleri haritalar, Gmail, Gtalk
GÖRÜNÜM Boyutlar 197X113.5X10.5mm
Ağırlık 290gr
AKSESUARLAR Standard USB kablosu, OTG kablosu, 5V 2A AC adaptör, kullanım kılavuzu

CABBAR

CABBAR

Üye
5 kasım'da bimeks'den 325 liraya aldım. Android için her oyunu rahatlıkla çalıştırıyor. The dark night rises filmini hd olarak kasmadan izledim. Internette dolaşırken herhangi bi sıkıntı çekmedim. Aldıktan 1.5 ay kadar sonra batarya sorunu oldu servise gönderdim 4 günde geri geldi batarya değişti

melih9779

Üye
    Konu Sahibi
5 kasım'da bimeks'den 325 liraya aldım. Android için her oyunu rahatlıkla çalıştırıyor. The dark night rises filmini hd olarak kasmadan izledim. Internette dolaşırken herhangi bi sıkıntı çekmedim. Aldıktan 1.5 ay kadar sonra batarya sorunu oldu servise gönderdim 4 günde geri geldi batarya değişti
gtaa vice city filan kaldırırmı

melih9779

Üye
    Konu Sahibi
Onu denemedim fifa12, brother in arms gibi büyük oyunlarda sorun çıkarmadı. Gta'yı yakın zamanda deneyebilirim
ıps ekran farkı ne ve 250 tl düşmüş önerirmsiniz ve rica etsem gtayı deneyebilirmsiniz lütfen yarın alıcam tableti pişman olmayım

CABBAR

CABBAR

Üye
ıps ekran farkı ne ve 250 tl düşmüş önerirmsiniz

Dediğiniz şey ne bilmiyorum. Amacınız eğer Sadece oyun ise öneririm yok internete de girerim her yerde 3G ile diyorsan reedpad4 var sim kart girişli. Ama diğer özellikler bakımından Poly çok Daha üstün. Fiyat çok uygun

- - - Eklendi - - -

ıps ekran farkı ne ve 250 tl düşmüş önerirmsiniz ve rica etsem gtayı deneyebilirmsiniz lütfen yarın alıcam tableti pişman olmayım

Şimdi deneme imkanım yok internetim yok çünkü. Okula gidince deneyebilirim ancak. Gta'yi çalıştıracaktır emin olun.

Superfan

Superfan

Üye

IPS ekran görüş açısıyla alakalı.Ekrana farklı derecelerden baktığımızda ekran parlama yapmadan gözüküyor.Önemli bir detay.

Yani o almak istediğin tabletin tek kötü yanı ekranı.Sadece evde kullanacaksan sorun yok ama dışarıda güneşin altında kullanman çok zor olur.

İstersen SDN'nin detaylı incelemesini bir izle.

Ayrıca tabletin donanımı GTA'yı oynatabilecek seviyede.Eğer yazılımsal ve uyumluluk ile alakalı bir sorun yoksa oynatır.Varsa oynatmaz.

anleyn

Üye
PolyPad 7208HD Gta 3 ve gta vice city çalıştırıyor.
benim denediklerim:
modern combat 1-2-3-4 (single+online)
asphalt 5-6-7
nfs most wanted
real racing 2
pes 12
counter strike (single+online)
bad company 2
brother in arms 1-2

melih9779

Üye
    Konu Sahibi
PolyPad 7208HD Gta 3 ve gta vice city çalıştırıyor.
benim denediklerim:
modern combat 1-2-3-4 (single+online)
asphalt 5-6-7
nfs most wanted
real racing 2
pes 12
counter strike (single+online)
bad company 2
brother in arms 1-2
internet bağlantısı kopuyomuş arda ve çok ısınıyormuş doğrumu

berkeren23

Üye
İnternet bağlantısı kopma gibi bi problemi yok olmadı JB güncellemesi ile uyku modunda dahi wifiyi etkin yapabiliyorsun.
Aşırı ısınma problemi maalesef var tahminimce ısınan bölge çekirdeğin olduğu bölge ICS'deyken performans moduna alınca yani 1.5ghze çıkarınca sadece menüde takılırken bile aşırı ısınıyor ama bi sorun çıkarmadı bu zamana kadar ve karanlıkta ekran kalitesi mükemmel ama ışık olan ortamda ekran açık olmasına rağmen ayna gibi oluyor tek eksik yanı o bak sana bi tablet önereyim Polypad 7408 IPS bu hem 7208 yle aynı donanımda hemde IPS ekran yani böyle bi sorun yok eğer ben bu tableti almadan önce çıksaydı mutlaka onu alırdım.
Ve ne kadar denediysem de Asphalt 7 yi açamadım Gta Vice Cityde de wifi ile datalar inmiyor genel bi sorun var o yüzden deneyemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt